75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

در بحبوحه بازار کریپتو که با موج دیگری از وحشت مواجه شده است، ARKK کتی وود در سال جاری مقادیر بی سابقه ای از سهام کوین بیس را حفظ کرده است.

Coinbase همچنان برای کتی وود خرید می کند: ARK بزرگترین دسته کوین خود را در سال 2023 خریداری می کند


در میان کاهش حدود 8 درصدی سهام Coinbase (COIN) در روز پنجشنبه، کتی وودمدیر سرمایه گذاری ARK Invest بیشترین مقدار سهام را از ابتدای سال 2023 خریداری کرده است.

در 9 مارس، ARK 301,437 سهام کوین بیس (17.5 میلیون دلار) را برای صندوق قابل معامله در بورس نوآوری ARK خود، موسوم به ARKK، بر اساس اطلاعیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، خریداری کرد. این شرکت همچنین 52525 سهم کوین (3 میلیون دلار) را برای ETF اینترنت نسل بعدی ARK خود که به آن ARKW می گویند خریداری کرده است.

آخرین سرمایه‌گذاری‌های ARK در کوین‌بیس، بزرگترین خرید سهام کوین در سال 2023 را تشکیل می‌دهد که تقریباً 30 درصد از کل خریدهای کوین در سال 2023 را شامل می‌شود. این مقدار به طور قابل‌توجهی از کل خریدهای کوین ARK در ژانویه یا فقط حدود 13 میلیون دلار بیشتر است. در ماه فوریه، شرکت سرمایه گذاری Wood’s در مجموع 42 میلیون دلار سهام کوین به دست آورد.

علاوه بر Coinbase، ARK نیز به طور جدی سهام Robinhood (HOOD) را خریداری کرده است. در 9 مارس، این شرکت 265566 سهم دیگر HOOD (2.5 میلیون دلار) را برای صندوق ARKK خود خریداری کرد. این خرید اندکی پس از آن صورت گرفت که ARK مقادیر مشابهی از سهام Robinhood را بسته بندی کرد و به ترتیب 268086 HOOD (2.5 میلیون دلار) و 219883 HOOD (2.1 میلیون دلار) را در 8 مارس و 6 مارس خریداری کرد.

مربوط: گزارش شده است که Silvergate با FDIC در مورد راه هایی برای جلوگیری از تعطیلی صحبت می کند

این خبر در حالی منتشر می شود که گزارش هایی حاکی از آن است که ARK چنین کرده است به دست آورده بیش از 70 درصد از کارمزدهای 310 میلیون دلاری خود از زمانی که قیمت ARKK به میزان 76 درصد از زمان بالاترین قیمت آن در فوریه 2021 کاهش یافت. از حدود 30 دلار در اوایل ژانویه به 37.3 دلار در اواسط مارس افزایش یافت.

نمودار قیمت تاریخی ARK Innovation ETF (ARKK). منبع: TradingView

ARK’s COIN جدید خرید می کند مجدداً احساسات صعودی شرکت را تأیید می کند به سمت صنعت ارزهای دیجیتال و بیت کوین (بیت کوین). وود موسس ARK Invest که بر نوآوری‌های فناوری مانند خودروهای خودران و ژنومیک متمرکز شده است، یکی از بزرگ‌ترین گاوهای ارز دیجیتال در جهان است و معتقد است که بیت کوین در آینده نه چندان دور به دلیل وجود آن به یک میلیون دلار خواهد رسید. پتانسیل امیدوارکننده به عنوان دارایی ریسک پذیر.

آخرین سرمایه‌گذاری‌های صعودی علیرغم مواجهه بازار ارزهای دیجیتال انجام شد موج دیگری از وحشت ناشی از Silvergate کریپتو بانک برنامه‌های خود را برای پایان دادن به عملیات و انحلال بانک اعلام کرد. در 10 مارس، بیت کوین به زیر 20000 دلار ریزش کرد برای اولین بار از اوایل ژانویه.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر