این قرارداد در حالی صورت می گیرد که NBA آماده می شود تا فصل 2021-2022 خود را آغاز کند و 75 سالگرد این اتحادیه را جشن می گیرد.

Coinbase همکاری چند ساله با NBA و WNBA را اعلام می کند

مبادله ارزهای رمزنگاری شده Coinbase با اتحادیه ملی بسکتبال قراردادی امضا کرده است که به این پلتفرم امکان آموزش طرفداران بسکتبال در زمینه رمزنگاری را می دهد.

در بیانیه ای در 19 اکتبر ، Coinbase گفت که به عنوان بخشی از یک قرارداد حمایتی چند ساله ، شریک انحصاری پلتفرم ارزهای رمزنگاری شده انجمن ملی بسکتبال یا NBA ، انجمن ملی بسکتبال زنان ، لیگ NBA G ، لیگ NBA 2K و بسکتبال ایالات متحده می شود. طبق اعلام NBA ، Coinbase “محتوا ، نوآوری ها ، فعالیتها و تجربیات منحصر به فردی” را برای طرفداران بسکتبال ایجاد می کند تا از فضای رمزنگاری شده مطلع شوند و همچنین شریک مسابقات کمیسر WNBA ، تورهای نمایشی تیم های ملی مردان و زنان بسکتبال ایالات متحده آمریکا باشد. ، و NBA G League Ignite.

کیت روچ ، مدیر بازاریابی Coinbase گفت که این مشارکت شامل “تجربیات تعاملی برای تعامل با جامعه باورنکردنی NBA و WNBA و ورزشکاران در سراسر جهان” خواهد بود. این اعلامیه در حالی صورت می گیرد که NBA آماده می شود تا فصل 2021-2022 خود را آغاز کند ، و 75 سالگرد این اتحادیه است.

مطالب مرتبط: نشانه هواداران: روز با تیم ورزشی مورد علاقه خود معامله کنید

بر اساس داده های Statista ، به طور متوسط ​​1.6 میلیون نفر در فصل 2019-2020 بازی های فصل عادی NBA را در شبکه های اصلی تماشا کردند . Coinbase گفت که این بازی در طول بازی های تلویزیونی NBA که در سراسر کشور پخش می شود ، نمایش داده می شود.

بسیاری از شرکت ها و پلتفرم های رمزنگاری با سازمان های ورزشی در سراسر جهان مشارکت کرده اند ، زیرا فضا گسترش می یابد و ظاهراً به عنوان حامی سودآورتر می شود. صرافی مشتقات ارز رمزنگاری شده FTX اعلام کرد که در ماه ژوئن به عنوان حامی رسمی لیگ برتر بیس بال تبدیل شده است و پیش از این نیز قراردادی مبنی بر نامگذاری ورزشگاه خانگی میامی هیت به FTX Arena تا سال 2040 منعقد شده بود.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگو ویو نمی باشد”

منبع