این پروژه انتشار بلاکچین را در یک پیام ویدئویی با نقل قول از ستاره شناس مشهور کارل ساگان و تصویری از یک قناری در میان ستارگان ، مسخره کرد.

Cosmos از راه اندازی بلاک چین جدید ، Sagan ، خبر داد

شبکه زنجیره ای Cosmos در حال ساخت یک بلاک چین جدید است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد پروتکل های مختلف را آزمایش کنند.

در گزارش سه ماهه اصلی خود که روز سه شنبه منتشر شد ، Cosmos گفت که بلاک چین Sagan آن در حال توسعه است. این پروژه به طعنه از انتشار از بلاکچین در یک پیام ویدیویی با نقل قول از ستاره شناس معروف کارل ساگان و یک عکس از یک قناری در میان ستاره.

تصاویر قناری ممکن است اشاره به این داشته باشد که بلاک چین یک “شبکه قناری” آزمایشی است ، اصطلاحی که توسط پروتکل قابلیت همکاری Polkadot برای توصیف شبکه آزمایشی Kusama استفاده می شود. در مورد کوساما ، بلاک چین توسعه دهندگان را قادر می سازد تا از پاراچین استفاده کرده یا از آن استفاده کنند یا فرمانروایی ، استیکینگ و سایر عملکردهای Polkadot را در یک محیط واقعی آزمایش کنند.

Cosmos به دنبال راه اندازی ماه مارس پروتکل ارتباطی بین بلاک چین ، که به دارایی های رمزنگاری شده اجازه می دهد به راحتی بین بلاک چین های سازگار ، از جمله دارایی های غیرمتمرکز ، منتقل شوند ، به طور مداوم در حال رشد است . بر اساس داده های Mapofzones ، در 30 روز گذشته 1،285،426 انتقال از طریق اکوسیستم Cosmos انجام شده است.

مطالب مرتبط: Cosmos شاهد 1 میلیون انتقال در یک ماه در سراسر اکوسیستم است

اعلام Sagan در حالی صورت می گیرد که Cosmos همچنین روی فناوری مقیاس بندی رول آپ کار می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد تا بلاک چین های مبتنی بر Cosmos را به صورت رولپل بسازند که می توانند به صورت خوشه ای در مناطق پروتکل ارتباطی بین بلاکچین مستقر شوند. راه حل، به نام Optimint است، در نظر گرفته شده به عنوان یک “رها در جایگزینی” برای چارچوب Tendermint که در آن ساخته شده است.هر دوشنبه تحویل داده می شود

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگو ویو نمی باشد”

منبع