خبرنامه Crypto Biz به صورت هفتگی به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. به لیست پستی بپیوندید تا در مورد بزرگترین داستان های تجاری هفته به روز بمانید.

این هفته پس از اینکه مت ژانگ، مدیر سابق سیتی، یک صندوق دارایی دیجیتال 1.5 میلیارد دلاری را راه اندازی کرد، Crypto یکی دیگر از کهنه سربازان وال استریت را تغییر داد 

یک مکانیسم جدید تامین مالی که به کاربران امکان دسترسی به استارت‌آپ‌های کریپتو در مراحل اولیه را می‌دهد، کانون توجه جامعه عظیم کاردانو را روشن کرد. 
یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال آمریکای لاتین 
50 میلیون دلار سرمایه خصوصی برای گسترش فعالیت‌های خود جذب کرد. 
شبکه 1inch برای گسترش نقدینگی DeFi، 
175 میلیون دلار دیگر از سرمایه‌گذاران پیشرو در حوزه کریپتو جمع‌آوری کرد. 
اینها تنها تعدادی از بزرگترین عناوین تجاری هفته از دنیای ارزهای دیجیتال بود. 
هر پنجشنبه، خبرنامه کریپتو بیز کوین تلگراف، نبض کسب و کار پشت بلاک چین و ارزهای دیجیتال را به خوانندگان ارائه می دهد که مستقیماً به صندوق ورودی آنها ارسال می شود. 
بانکدار سابق سیتی صندوق رمزنگاری ۱.۵ میلیارد دلاری راه اندازی کرد
مت ژانگ یک حرفه 14 ساله را در سیتی گروپ ترک کرد تا Hivemind Capital Partners، یک صندوق رمزنگاری و بلاک چین چند استراتژی 1.5 میلیارد دلاری را راه اندازی کند. 
این صندوق برای سرمایه گذاری در پروژه های نوظهور بلاک چین، پشتیبانی از دسترسی نهادی به ارزهای دیجیتال و تجارت فعال دارایی های دیجیتال طراحی شده است.
ISPO 1 میلیارد دلاری MELD در کانون توجه کاردانو قرار گرفته است
در اکتبر، پروتکل بانکی DeFi MELD یک پیشنهاد اولیه سهام یک میلیارد دلاری (ISPO) را منعقد کرد و به 
دارندگان 
کاردانو ( ADA ) این امکان را داد که در ازای توکن‌های MELD، ADA خود را به اشتراک بگذارند. 
ISPO موفقیت چشمگیری بود زیرا بیش از 40000 شرکت کننده 620 میلیون ADA را در اختیار داشتند. 
کن اولینگ، مدیر عامل MELD، تفسیری انحصاری در اختیار کوین تلگراف قرار داد.
2TM 50 میلیون دلار جمع آوری می کند و وضعیت تک شاخ را بیشتر تقویت می کند
Crypto unicorn 2TM که مرکادو بیت کوین، یکی از بزرگترین مبادلات دارایی دیجیتال آمریکای لاتین را اداره می کند، یک دور سرمایه گذاری خصوصی 50.3 میلیون دلاری را به پایان رسانده است. 
2TM در حال برنامه ریزی برای گسترش خدمات خود در منطقه است زیرا پذیرش کریپتو در مکان هایی مانند برزیل، مکزیک و آرژانتین همچنان در حال رشد است.
گروه آمبر رهبری سری B 175 میلیون دلاری شبکه 1 اینچی را بر عهده دارد
در اوایل این هفته، شبکه 1 اینچی صرافی غیرمتمرکز یک دور تامین مالی خصوصی 175 میلیون دلاری را با مشارکت برخی از بزرگترین سرمایه گذاران مخاطره‌آمیز کریپتو از جمله Amber Group، VanEck، Jane Street، Fenbushi Capital، Alameda Research، Celsius و Nexo بست. 
سری B بیش از دو برابر هدف 70 میلیون دلاری 1 اینچی بود که در ابتدا برنامه ریزی شده بود و بیشتر نشان داد که اشتهای بسیار زیادی برای راه حل های DeFi دارد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع