Crypto.com با خرید Nadex و Small Exchange از گروه IG موافقت می کند.
مشتریان Crypto.com در ایالات متحده اکنون از طریق خرید پیشنهادی به معاملات مشتقه و معاملات آتی دسترسی دارند.
Crypto.com انتظار دارد هر دو خرید را در نیمه اول سال 2022 تکمیل کند.
Crypto.com به تلاش مصلحت‌آمیز خود برای اصلاح 
ارز دیجیتال به 
گونه‌ای ادامه 
می‌دهد که حتی برای نسل بعدی کاربران نیز احساس شود. 
پلتفرم خدمات مالی و ارزهای دیجیتال با سریع‌ترین رشد در جهان اعلام کرد که به تازگی یک قرارداد خرید و فروش برای خرید یک بورس مشتقات آمریکای شمالی به نام Nadex از گروه IG امضا کرده است.
علاوه بر این، Crypto.com همچنین موافقت کرد که Small Exchange را ایمن کند – یک بورس آتی انقلابی که محصولات کوچکتر و ساده‌تری را برای مشتریان خرده‌فروش ارائه می‌دهد. 
در حالی که، نادکس پیشرو در ایالات متحده متمرکز بر خرده فروشی، صرافی آنلاین تنظیم شده و اتاق تهاتر است که محصولات مشتقه را در برخی از بازارهای پرمعامله جهان ارائه می دهد.
Crypto.com قادر خواهد بود به مشتریان مستقر در ایالات متحده توانایی تجارت برخی مشتقات و محصولات آتی را در نتیجه خرید پیشنهادی Nadex و Small Exchange ارائه دهد. 
علاوه بر این، بسته به تایید مقررات، Crypto.com قصد دارد تا خرید Nadex و Small Exchange را در نیمه اول سال 2022 تکمیل کند.
 کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Crypto.com نشان می دهد که قصد دارند با این خرید به چه چیزی دست پیدا کنند. 
او می گوید،
هدف ما به عنوان یک پلتفرم این است که به مشتریان خود یک پلتفرم قابل اعتماد، ایمن و تنظیم شده با ابزارهای کلاس جهانی برای دستیابی به استقلال مالی ارائه دهیم. 
این خرید پیشنهادی مبتنی بر این وعده است و به مشتریان ما امکان دسترسی به مجموعه کاملاً جدیدی از ابزارهای مالی را برای تکمیل پیشنهاد فعلی ما می‌دهد.
نادکس زیرمجموعه IG Group (LON: IGG)، یک شرکت خدمات مالی جهانی FTSE 250 با ارزش بازار 4.3 میلیارد دلار است. 
Nadex، مستقر در شیکاگو، ایلینوی، صرافی پیشرو در ایالات متحده برای گزینه های باینری، اسپرد تماس و قراردادهای Touch BracketTM (“knock-out”) است که روش های ایمن و خلاقانه را برای معامله گران فراهم می کند. 
علاوه بر این، Nadex توسط کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ثبت شده و پاسخگوی مقررات است.
از سوی دیگر، Small Exchange یک بورس آتی است که بر معامله گران خرده فروشی متمرکز است و محصولات آتی را ارائه می دهد که کوچکتر، سرمایه کارآمدتر، آسان برای استفاده و درک هستند. 
بازارسازان/ارائه دهندگان نقدینگی، کارگزاران معرفی کننده (IBs)، بازرگانان کمیسیون آتی (FCM)، مشاغل تجاری اختصاصی، و صندوق های تامینی از جمله فعالان بازار هستند که از تجارت محصولات سفارشی ایجاد شده در بورس توسط شرکت مستقر در شیکاگو سود می برند.
پس از بسته شدن، تراویس مک گی و دونالد رابرتز به ترتیب به عنوان مدیران عامل Nadex و Small Exchange باقی خواهند ماند.
مدیر عامل جهانی، گروه IG، ژوئن فلیکس هیجان خود را از خرید ابراز می کند و می گوید که معتقد است این یک معامله فوق العاده است که برای همه طرف ها مفید است. 
او ادامه می دهد که Nadex و Small Exchange کسب و کارهای نوآورانه قوی هستند و از اینکه Crypto.com پتانسیل آنها را تشخیص داده خوشحال هستند. 
او می‌افزاید که این زمان هیجان‌انگیزی برای مشتریان و همه کسانی که در کسب‌وکار درگیر هستند خواهد بود.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع