• Crypto.com، پلتفرم ارزهای دیجیتال با سریع‌ترین رشد در جهان، یک کمپین تبلیغاتی جهانی را برای معرفی خود به جهان راه‌اندازی می‌کند.
  • این کمپین تبلیغاتی با اعلامیه های اخیر حمایت مالی پشتیبانی می شود و هدف آن این است که افراد بیشتری را در مورد Crypto.com بدانند.

Crypto.com ، یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال در حال رشد جهان، امروز یک کمپین تبلیغاتی جهانی راه‌اندازی کرد. این کمپین با اعلامیه های اخیر حمایت مالی، برای معرفی رسمی پلتفرم به مخاطبان گسترده تری در سراسر جهان پشتیبانی شد.https://www.youtube.com/embed/9hBC5TVdYT8

لازم به ذکر است که Crypto.com در سال 2016 تأسیس شد. این برنامه با برنامه رمزنگاری نوآورانه خود به بیش از 10 میلیون مشتری به همراه ویزا کارت Crypto.com – محبوب ترین برنامه کارت رمزنگاری امروزی در جهان – خدمات ارائه می دهد. همانطور که تیم اشاره کرد، Crypto.com متعهد به ساختن آینده اینترنت – Web3 است. برای Crypto.com، این Web3 که توسط ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می‌شود، منصفانه‌تر و عادلانه‌تر خواهد بود و در عین حال متعلق به سازندگان، سازندگان و کاربران خواهد بود.

این کمپین تبلیغاتی، “فورچون از شجاعان حمایت می کند” توسط برنده اسکار، والی پیستر کارگردانی شده و توسط دیوید فینچر تهیه شده است. این ویژگی مت دیمون است که اخلاق خود شرکت را برجسته می کند و در عین حال الهام بخش کسانی است که می خواهند مسیر تاریخ را تغییر دهند با عبارتی جاودانه که برای اولین بار هزاران سال پیش بیان شد.

کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.com، اظهار داشت:

زمان این کمپین همزمان با مراحل اولیه پذیرش رایج ارزهای دیجیتال است، چیزی که ما از زمان تأسیس خود در پنج سال پیش سخت در تلاش بوده ایم تا آن را پیش ببریم. ما بسیار هیجان زده هستیم که شرکت خود را به مخاطبان جهانی معرفی کنیم و آنها را با پیامی متمرکز بر استقلال مالی و خودمختاری به پلتفرم امن خود دعوت کنیم.

همچنین ذکر این نکته مهم است که Crypto.com اخیراً با Water.org – یک سازمان غیرانتفاعی جهانی که توسط آقای دیمون تأسیس شده است، شریک شده است. Crypto.com یک میلیون دلار به Water.org اهدا کرد تا از ماموریت خود حمایت کند و همچنین در حال راه اندازی طرح هایی برای تشویق 10 میلیون کاربر خود در سراسر جهان به حمایت از آن است.

مت دیمون با بیان افکار خود در این مورد گفت:

Crypto.com تقریباً مانند کاری که با Water.org انجام می دهیم، یک پلتفرم ارز دیجیتال است که تعهد من به توانمندسازی مردم در سراسر جهان با ابزارهای مورد نیاز برای کنترل آینده آنها را به اشتراک می گذارد. آنها یک پلتفرم رمزنگاری ساخته اند که در دسترس است و مردم را در اولویت قرار می دهد.

Crypto.com و Water.org با هم معتقد به دسترسی برابر به پلتفرم‌ها و همچنین منابع تغییردهنده زندگی هستند که از خود تعیینی پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، از طریق این مشارکت، کاربران کریپتو این فرصت را خواهند داشت که به این طرح بپیوندند و از آن حمایت کنند.

علاوه بر این، Crypto.com به تمرکز بر ایجاد یک تجارت تنظیم شده در هر بازاری که شرکت در آن فعالیت می کند – با رعایت بالاترین استانداردهای امنیتی و انطباق، افتخار می کند. این شامل بزرگترین بیمه نامه صنعت به مبلغ 750 میلیون دلار است. در واقع، در اوایل سال جاری، Crypto.com اولین پلتفرم جهانی ارز دیجیتال بود که مجوز دارایی مالی مجازی (VFA) و مجوز موسسه پول الکترونیکی (EMI) را در اروپا دریافت کرد . در اینجا، Crypto.com از طیف گسترده ای از مشتریان پشتیبانی می کند – برنامه Crypto.com، برای کسانی که تازه وارد صنعت کریپتو شده اند، Crypto.com Exchange برای معامله گران با تجربه، کیف پول DeFi برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال باتجربه که می خواهند خود حضانت خود را حفظ کنند. crypto و Crypto.com NFT که در آن برخی از محبوب ترین هنرمندان، سرگرمی ها و ورزشکاران جهان با طرفداران خود ارتباط برقرار می کنند.

یکی دیگر از نقاط عطف قابل توجه Crypto.com، کارت رمزنگاری محبوب آن است که توسط شریک قدیمی آن، ویزا، پشتیبانی می شود. این کارت رمزنگاری برای بیش از 30 کشور در سراسر اروپا، آمریکای شمالی، سنگاپور و استرالیا در دسترس قرار گرفت. به طور خاص، ویزا کارت Crypto.com به طور یکپارچه دنیای مالی سنتی را با رمزنگاری، از طریق راهی ایمن و آسان برای دسترسی و بهره‌برداری از آینده مالی برای کاربران، پیوند می‌دهد.

کافی است بگوییم، Crypto.com همیشه متعهد به توسعه زیرساخت Web3 بوده است. Crypto.com با تسریع رشد استارت‌آپ‌های ارز دیجیتال در مراحل اولیه به این مهم دست می‌یابد. علاوه بر این، بازوی سرمایه‌گذاری Crypto.com، Crypto.com Capital، یک صندوق 200 میلیون دلاری ایجاد کرد که در 6 ماه اول از زمان آغاز به کار، Seed و Series-A را هدایت می‌کرد و در بیش از 20 شرکت سرمایه‌گذاری کرد.

با این اوصاف، انتظار داشته باشید که کمپین تبلیغاتی جهانی Crypto.com را در کانال های مختلف مانند تلویزیون و بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر جهان ببینید. از امشب در پخش Fox Sports از پنج شنبه شب فوتبال که در آن Packers به ​​مصاف کاردینال های شکست ناپذیر می روند. این کمپین همچنین در سراسر مجموعه مشارکت های برند جهانی Crypto.com دیده می شود.

در واقع، Crypto.com هرگز در ارائه بهترین راه‌حل‌هایی که می‌توانند به کاربران خود ارائه دهند، بهترین کار را انجام نمی‌دهد . باز هم می‌توانید کمپین را از اینجا تماشا کنید .

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع