این سرویس لیتوانیایی توکن ابزار خود را برای پشتیبانی از حاکمیت وب 3.0 بر روی پلتفرم راه اندازی خواهد کرد، اگرچه تاریخ راه اندازی مورد انتظار آن نامشخص است.

DappRadar مدل کسب و کار را با توکن بومی به فروشگاه dApp منتقل می کند

DappRadar، یک پلت فرم محبوب که تجزیه و تحلیل و ردیابی پورتفولیو را برای بازارهای برنامه های غیرمتمرکز (dApp) و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ارائه می دهد، علاوه بر انتشار یک توکن حاکمیتی بومی، RADAR، تغییر ساختار شرکت آتی را به یک مدل تجاری غیرمتمرکز اعلام کرده است.

این سایت که در سال 2018 تأسیس شد، در حال حاضر دارای بیش از 4 میلیون کاربر جهانی است که 600000 نفر از آنها به طور ماهانه فعال هستند و همچنین میزبان بیش از 8300 dapp و 27 پروتکل است.

این خبر در جریان یک رویداد متاورس در Somnium Space در روز پنجشنبه اعلام شد. هدف از این تکامل، گسترش اکوسیستم DappRadar به مخاطبان جهانی و تثبیت خود به عنوان یکی از فروشگاه‌های پیشرو دپ در جهان است. 

Skirmantas Januskas بنیانگذار و مدیر عامل DappRadar دیدگاه خود را در مورد چشم انداز یک پلت فرم تحت رهبری جامعه به اشتراک گذاشت:«تمرکززدایی در هسته اصلی موفقیت ما قرار دارد و درست است که آن را به سطح بعدی ببریم – تمرکززدایی واقعی DappRadar. نزدیک‌تر کردن جامعه تنها راه برای جلوتر ماندن از منحنی و موفق ماندن در سال‌های آینده است.»

اگرچه جزئیات مربوط به تاریخ راه‌اندازی توکن فاش نشده است، اما یک اطلاعیه رسمی در روز جمعه نشان می‌دهد که این دارایی قصد دارد برای فرآیندهای تصمیم‌گیری استفاده شود و کاربران پس از عرضه، «برای مشارکت و مشارکتشان پاداش دریافت خواهند کرد». 

الزامات واجد شرایط بودن، یا در واقع تاریخ راه اندازی تایید شده، هنوز فاش نشده است. با این حال، یک صفحه دارای صدای تیک تیک اختصاصی شده است ایجاد بر روی پلت فرم تجزیه و تحلیل ترافیک رمزنگاری CoinMarketCap به منظور بررسی صحت، و چه تنها می تواند به عنوان فرض آماده سازی برای احتمال از تبادل فهرست.

معرفی $RADAR . توکن مقیاس‌بندی فروشگاه dapp در جهان.

25 نوامبر 2021

در 12 ژوئیه، این شرکت به نظراتی که از معرفی توکن بومی برای عملکرد مبادله دارایی‌شان حمایت می‌کرد ، پاسخ داد و در توییتی نوشت : «ما در حال بررسی تعداد زیادی از ابتکارات هستیم که یکی از آنها توکن ممکن است.»

دور اولیه سرمایه‌گذاری اولیه 2.33 میلیون دلاری DappRadar در سپتامبر 2019 برگزار شد و در ماه مه امسال توسط سرمایه‌گذاران برجسته سرمایه‌گذاری خطرپذیر Prosus Ventures و Blockchain.com Ventures، افزایش 5 میلیون دلاری سری A دنبال شد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع