DareNFT، یک پروتکل جهانی برای دسته جدیدی از NFT ها که با موفقیت 
 دور 
فروش استراتژیک و خصوصی خود را به 
ارزش 2.4 میلیون دلار از 50 سرمایه گذار خطرپذیر (VC) و سرمایه گذار بسته است، قبلاً اولین محصول بوت استرپ DarePlay خود را راه اندازی کرده است. GameFi یک مرحله ای. پلتفرم بازی های سنتی و بلاک چین، از 10 نوامبر. 
DarePlay در راه تبدیل شدن به یک هاب برجسته Gamefi برای بازی‌های غیر NFT و 
NFT است و امروز با مشارکت استراتژیک 
Realm Game قدمی فراتر برداشته است 
.
تیم DareNFT با هیجان اعلام می کند که Real Realm دومین پروژه بازی NFT است که INO (پیشنهاد اولیه NFT) خود را در DarePlay راه اندازی می کند. 
برای ثبت، INO فعالیتی است که در آن بازی های NFT آیتم های NFT درون بازی خود را به عموم می فروشند (فروش اولیه). 
INO اغلب توسط بازی‌های از قبل راه‌اندازی شده به منظور جذب افرادی که علاقه‌مند به بازی‌باز بودن بازی‌ها هستند، استفاده می‌شود. 
Real Realm پس از انجام فروش عمومی خود (IDO و IEO) در لانپ‌پدها و صرافی‌های معروف مانند BCSstation، KAIStarter و Gate.io، INO خود را در DarePlay انجام می‌دهد.
برای اطلاع شما، Real Realm یک بازی استراتژی جنگی مبتنی بر بلاک چین رایگان است که در آن کاربران می‌توانند از قهرمانان NFT بزرگ خود – Mies – استخدام کنند، قرض دهند، احضار کنند، تکامل یابند. درگیری های بی پایان 
هر Mie مجموعه ای از ویژگی ها، عناصر، ماموریت های از پیش تعیین شده و خط داستانی خود را دارد.
Real Realm با موفقیت 1.2 میلیون دلار در دور فروش خصوصی خود در مدت 2 هفته از بسیاری از VCها و سرمایه گذارانی که در DareNFT نیز سرمایه گذاری کرده اند مانند BCSStation، AU21 Capital، Kardia Ventures و غیره، جمع آوری کرده است. آنها همچنین نسخه بتای بازی را در دسامبر منتشر خواهند کرد. 2021 برای بازیکنان برای امتحان کردن.
علاوه بر بازی Real Realm، DarePlay میزبان طیف گسترده‌ای از بازی‌های 
NFT خواهد بود و بازارهای NFT درون بازی را 
برای تسهیل توسعه توکنومیک درون بازی ارائه می‌دهد. 
DarePlay نه تنها سرویس INO، بلکه سرویس IGO، NFT-As-a-Service و ویژگی اجاره برای کسب درآمد را برای بازی های NFT ارائه می دهد.
این رویداد INO اولین بار در DarePlay با بازی سیاره گودال ماسهبازی یک بود 
موفقیت بزرگ با تعداد زیادی از شرکت کنندگان (433 خریدار)، ثبت نام برای رویدادهای INO (9k5 ثبت نام)، و در گذشته، 1500 جعبه (300 BNB از INO درآمد) در به فروش می رسد پلک زدن 
در دوره INO، 37٪ از عرضه DNFT $ در گردش قفل شد – محکم نگه داشت تا به اولین INO بپیوندد. 
INO همچنین به تعداد دارندگان $DNFT کمک کرد تا به بالاترین حد جدید تاریخ – دارندگان 8K1 در گذشته – برسند. 
DareNFT همچنین 4 خریدار دارد که بیش از 25 جعبه را در اولین INO ذخیره کرده اند. 
ما انتظار داریم که رویداد آتی INO در DarePlay از این روند پیروی کند یا حتی رکوردهای جدیدی ایجاد کند و در بازار سروصدا کند.
DareNFT & DarePlay مفتخر است که Real Realm را با میزبانی یک رویداد INO همراهی می کند و به طور غیرمستقیم این بازی جالب را برای گیمرهای شبکه ما بازاریابی می کند. 
با پیوستن به رویداد Real Realm INO در DarePlay، دارندگان $DNFT، دارندگان $REAL این شانس را خواهند داشت که آیتم های NFT درون بازی Real Realm را زودتر بخرند، سود کسب کنند یا بعداً از موارد موجود در بازی استفاده کنند. 
9 نوع Mies وجود دارد که از 1000 جعبه فروخته شده در Real Realm INO شامل Crus، Rufinus، Ceteris، Zeperlinder، Gomeziger، Augur، Philippus، Koppler و Paribus باز می شود. 
Mies در بازی Battle Modes of Real Realm استفاده می شود. 
این بازی اشکال مختلفی از نبردها را ارائه می دهد تا با همه نوع کاربران سازگار باشد، خواه آنها به دنبال یک بازی رایگان، بازی به احساس، یا یک بازی هاردکور هستند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع