Polychain Capital، Hack VC، Jump Capital و Alameda Research تنها برخی از نام‌های بزرگ پشت سری B 50 میلیون دلاری AscendEX هستند.

DeFi، CeFi و موسسات: افزایش 50 میلیون دلاری AscendEX، جاه طلبی های فراتر از تجارت مبادلاتی را برجسته می کند.

ارزهای دیجیتال و پلتفرم مالی جهانی AscendEX اخیراً به جمع‌آوری سرمایه 50 میلیون دلاری سری B که توسط برخی از بزرگترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری بلاک چین حمایت می‌شد، پایان داد و این شرکت را در مسیر پر کردن شکاف بین مالی متمرکز و دنیای نوظهور DeFi قرار داد. در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف، شین مولیدور، رئیس توسعه کسب و کار AscendEX و وس کاپلان، مدیر بازاریابی و عملیات پلتفرم، در مورد پیشنهاد ارزش رو به رشد شرکت فراتر از تجارت ارز دیجیتال صحبت کردند و بر نقش سرمایه گذاران نهادی در تقویت نوآوری در صنعت. 

سرمایه گذاری خطرپذیر مشارکت های استراتژیک را ایجاد می کند

سری B AscendEX توسط Polychain Capital و Hack VC، با مشارکت اضافی Jump Capital و Alameda Research، در میان چندین نفر دیگر، رهبری شد. به گفته شین مولیدور، چنین نام‌هایی تأثیرگذار «تزریق استراتژیک سرمایه و اسب بخار فکری» به AscendEX را ارائه کردند. علاوه بر تأمین بودجه، که برای تسریع ورود به بازارهای بین‌المللی و نوآوری بیشتر محصول استفاده می‌شود، دور VC برای تحکیم یک اتحاد استراتژیک با برخی از بزرگترین سرمایه‌گذاران بلاک چین در نظر گرفته شد.

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش داده است، طبق داده های PitchDeck، شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر تنها در سال جاری 17 میلیارد دلار به استارت آپ های متمرکز بر رمزارز و بلاک چین اختصاص داده اند. Alameda Research ، Polychain Capital و Jump Capital پشت برخی از بزرگترین افزایش ها بوده اند.

مطالب مرتبط: Galaxy Interactive یک سرمایه 325 میلیون دلاری دیگر با هدف بازی‌های متاورس و نسل بعدی جمع‌آوری می‌کند.

گسترش فراتر از تجارت مبادلات

در حالی که AscendEX جایگاه قدرتمندی در تجارت مبادلات رمزنگاری ایجاد کرده است، با حجم معاملات روزانه به طور متوسط ​​بیش از 200 میلیون دلار، Molidor گفت که این شرکت “گزاره های ارزش غیر مبادله ای” را پذیرفته است، که به این معنی است که به وظایف اصلی تجاری بیشتر محدود نمی شود. صرافی های متمرکز این تیم بر محصول AscendEX Earn تاکید کرد که به کاربران امکان می دهد در بیش از 70 دارایی سهام، مزرعه، وام دادن و ادغام نقدینگی انجام دهند.

به گفته Molidor، این پلتفرم دو ارزش پیشنهادی ارائه می‌کند: یکی برای کاربر نهایی، که مسیرهای بیشتری برای کسب درآمد ارزهای دیجیتال در دارایی‌های مختلف دارد، و دوم برای پروژه‌هایی که می‌خواهند در معرض تعداد میلیون‌ها کاربر پایگاه کاربر AscendEX قرار بگیرند.

DeFi در مقابل CeFi آنطور که به نظر می رسد نیست

مولیدور همچنین درباره اشتباه در نظر گرفتن رقابت بین صرافی‌های غیرمتمرکز یا DEX و صرافی‌های متمرکز به عنوان یک بازی حاصل جمع صفر صحبت کرد. در دراز مدت، DEX ها و صرافی های متمرکز به عنوان پلتفرم های مکمل در مقابل مخالفان سرسخت در نظر گرفته می شوند. در حالی که DEX ها در بین بومیان کریپتو و کسانی که از نظر فلسفی با اصول بیت کوین ( BTC ) همسو هستند، محبوبیت بیشتری دارند ، مدیران سرمایه گذاری پیشرفته و معامله گران با فرکانس بالا همچنان پلتفرم های متمرکز را ترجیح می دهند زیرا آنها فناوری معاملاتی قدرتمندتری را ارائه می دهند.

موسسات “زیر سرپوش را نگاه می کنند”

ناظران کریپتو مدتی است که درباره مشارکت نهادی در بازار صحبت می‌کنند، اما تا سال گذشته بود که AscendEX متوجه پذیرش معنی‌دار این گروه شد. مولیدور با اشاره به زیرساخت‌های سطح بالاتری مانند تطبیق سفارشات، عملیات نگهبانی ایمن و مطمئن و توانایی کسب درآمد از دارایی‌های مختلف، گفت: «آنچه مؤسسات به دنبال آن هستند، زیرساخت‌ها است.

یکی از ابزارهایی که به ویژه در بین مدیران دارایی محبوب شده است، توانایی به اشتراک گذاشتن یک ارز دیجیتال خاص و استفاده از آن دارایی به عنوان وثیقه برای تجارت قراردادهای آتی دائمی است.

مطالب مرتبط: گلدمن ساکس تلاش‌های توکن‌سازی را با مشارکت جدید افزایش می‌دهد

پذیرش نهادی کریپتو مطمئناً در حال افزایش است. یکی از استراتژیست‌های برتر کالای بلومبرگ معتقد است که مدیران سازمانی که در معرض صفر قرار گرفتن در معرض کریپتو هستند، به دلیل اینکه استراتژی‌های تخصیص سنتی بازده ضعیف‌تری ارائه می‌دهند، در معرض خطر باقی ماندن هستند. در گزارش جدیدی که چهارشنبه منتشر شد، مایک مک‌گلون گفت که «انتظار می‌رود مدیران روندهای بزرگ را جلوتر از توده‌ها بگیرند» و حرفه‌ای‌هایی که جایگاهی در حوزه ارزهای دیجیتال ندارند، احتمالاً نسبت به همتایان خود عملکرد ضعیفی خواهند داشت.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع