• EOS برای دور شدن از Block.one.
  • EOS قصد دارد یک بهبود شبکه بزرگ داشته باشد.

شرکت‌های ارز دیجیتال به توسعه فناوری‌های جدید برای تقویت شبکه خود و ماندن در رقابت در برابر رقبا ادامه می‌دهند. این بار، EOS (EOS)، یک پلتفرم بلاک چین منبع باز بسیار کارآمد، قصد دارد پلتفرم خود را به سطح بعدی برساند.

این موضوع باعث شد که ایو لا رز، مدیرعامل EOS در یک پست توییتی واکنش نشان دهد:

من اینجا نیستم که دوست داشته باشم. من اینجا هستم تا کاری انجام دهم و $EOS را در آینده راهنمایی کنم. چه از من خوشت بیاید چه نخواهی، من هنوز کار دارم. عزم من مطلق است زمان کافی برای راه رفتن روی پوسته تخم مرغ. حرکت رو به جلو.

— ایو لا رز (@EosNFoundation) 29 اکتبر 2021

لا رز در این توییت اعلام کرد که قصد ندارد کسی را راضی کند. در عوض، او اینجاست تا کار را انجام دهد. “من اینجا نیستم که دوست داشته باشم. من اینجا هستم تا کاری انجام دهم و $EOS را در آینده راهنمایی کنم. چه از من خوشت بیاید چه نخواهی، من هنوز کار دارم. عزم من مطلق است زمان کافی برای راه رفتن روی پوسته تخم مرغ. حرکت رو به جلو» او گفت.

علاوه بر این، La Rose همچنین قصد دارد از شریک راهنمای فناوری خود –  Block.one دور شود . با توجه به اینکه La Rose Block.one تقلبی است و اگر EOS به همکاری با Block.one ادامه دهد، EOS نیز ممکن است نفوذ کلاهبرداری خود را داشته باشد، موضوعی که La Rose می‌خواهد آن را متوقف کند.

لا رز توضیح بیشتری داد،

چیزی که ما تجربه می کنیم تغییری است که به موجب آن جامعه EOS خود را در موقعیتی قرار می دهد که بتواند از Block.one دور شود و اساساً آنها را از بین ببرد. تا زمانی که این تغییر رسمی رخ ندهد، Block.one به سادگی به کاهش EOS ادامه خواهد داد.

از سوی دیگر، La Rose قصد دارد اعتبار لکه دار EOS را بالا ببرد و برای انجام این کار از جامعه خود کمک خواست. رهبری من باعث می شود اکوسیستم EOS یک بار دیگر رشد کند. اما من به تنهایی نمی توانم در این کار موفق شوم. با هم، به عنوان یک جامعه، می‌توانیم انقلابی خارق‌العاده برای EOS ارائه دهیم. من در سال 2017 به آن اعتقاد داشتم و امروز نیز به شدت به آن اعتقاد دارم. او گفت که اقدامات ما در حال حاضر موج جدیدی از جمع گرایی را در جامعه تحریک کرده و الهام گرفته است.

آخرین اما نه کم اهمیت، La Rose به همه جامعه EOS در فضای کریپتو امید می دهد. «امروز پیدایش چیزی است که EOS ظرفیت تبدیل شدن را دارد. دیگر هیچ بهانه ای وجود ندارد، دیگر موانعی وجود ندارد. ما هر چیزی که نیاز داریم داریم. آنچه بعداً به EOS تبدیل می‌شود، چیزی است که ما از آن می‌سازیم.»

در زمان نگارش این مقاله، EOS با قیمت مناسب تقریباً 5 دلار برای هر کریپتو معامله می‌کند و در حال حاضر به عنوان یکی از 50 رمزارز برتر در CoinGecko قرار دارد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع