اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

ETF سهام Volt با مدل سهام به جریان بیت کوین PlanB برای تنظیم قرار گرفتن در معرض مشاوره مشورت می کند

بورس نیویورک (NYSE) به فهرست‌بندی صندوق‌های قابل معامله با بیت کوین ( BTC ) ادامه می‌دهد و Volt Equity آخرین شرکتی است که چنین محصولی را در بورس عرضه می‌کند.

تاد پارک، مدیر عامل این شرکت به کوین تلگراف گفت: ETF و انقلاب صنعت کریپتو Volt Equity در 28 اکتبر در بورس اوراق بهادار الکترونیکی NYSE Arca آغاز به کار خواهد کرد. ETF برای معامله در باز شدن بازار تحت نماد نماد BTCR در دسترس خواهد بود.

BTCR با قیمت 21 دلار باز خواهد شد و به عرضه محدود بیت کوین 21 میلیون بیت کوین اشاره می کند. به گفته این شرکت، ETF در حال اجرای یک رویکرد مدیریتی است که توسط مدل سهام به جریان بیت کوین (S2F) PlanB ، یک مدل کمی عمده که قصد دارد قیمت بیت کوین را پیش بینی کند، اجرا می کند.

ما از مدل معروف Stock-to-Flow به عنوان یک ورودی استفاده می کنیم تا بفهمیم شوک عرضه استخراج بیت کوین به دلیل نصف شدن برنامه ریزی شده آن چگونه می تواند بر قیمت بیت کوین و زمان تأثیر بگذارد. بر اساس آنچه که می‌بینیم، می‌توانیم نوردهی مرتبط با استخراج خود را مطابق با آن تنظیم کنیم.» Volt Equity گفت.

محصول Volt Equity که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اوایل اکتبر تأیید شد، یک ETF بیت‌کوین خالص نیست، زیرا بر اساس شرکت‌هایی است که در معرض چشمگیر بیت کوین قرار دارند.

در ETF آهنگ به اصطلاح “بیت کوین صنعت انقلاب شرکت،” از جمله از MicroStrategy مایکل Saylor است، تسلا، توییتر، مربع، Coinbase ارز رمزنگاری و همچنین شرکت های استخراج معدن بیت کوین مانند کنعان، Bitfarms و ضد شورش بلاکچین. Volt Equity به طور منظم دارایی ها و تخصیص های صندوق را «در صورت لزوم» بر اساس تحقیقات، داده ها و مدل هایی مانند S2F بررسی می کند.

پارک می‌گوید: «بیت‌کوین فقط یک سکه نیست، بلکه انقلابی است که استخراج‌کنندگان، شرکت‌هایی که از آن در ترازنامه خود استفاده می‌کنند و HODLers‌های روزمره که می‌خواهند اولین ذخیره دیجیتال ارزشی را که توسط یک دولت قابل افزایش نیست، نگه دارند، در بر می‌گیرد. .

مرتبط: مدیر عامل Volt Equity استدلال می کند که گری جنسلر، رئیس SEC در واقع طرفدار بیت کوین است

آخرین راه‌اندازی ETF بلافاصله پس از آن انجام شد که NYSE Arca یک ETF مرتبط با بیت‌کوین را توسط شرکت سرمایه‌گذاری ProShares در 19 اکتبر فهرست کرد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، ETF استراتژی بیت کوین ProShares اولین ETF مرتبط با معاملات آتی بیت‌کوین بود که در ایالات متحده راه‌اندازی شد.

در اواسط اکتبر، صندوق بزرگ ارزهای دیجیتال Bitwise Asset Management نیز از SEC درخواست کرد تا یک ETF بیت کوین خالص را در NYSE Arca فهرست کند. SEC هنوز ETF را تایید نکرده است که مستقیماً قیمت بیت کوین را ردیابی کند.

شرکت بزرگ مدیریت دارایی AXS Investments در 27 اکتبر برای دو ETF آتی بیت کوین درخواست داد. به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، شرکت بزرگ سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Grayscale Investments انتظار دارد SEC ETF بیت کوین خود را تا جولای 2022 تایید کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع