داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment نشان می دهد که نهنگ های بزرگ اتریوم 0.59٪ از کل عرضه اتر را در 12 روز گذشته خریداری کرده اند.

قیمت اتریوم از اواسط نوامبر بارها به پایین‌تر از 4000 دلار کاهش یافت و به برخی نهنگ‌ها اجازه داد بخش‌های بیشتری از دارایی را جمع کنند.

ضد عفونی

آدرس‌های نهنگ مگا #اتریوم (با نگه داشتن 100 هزار تا 10 میلیون دلار ETH)، با حسن نیت: Santiment

همانطور که توسط شرکت تحلیلی Santiment بیان شده است، آدرس‌های نهنگ بزرگ اتریوم، که معمولاً نهادهایی با 100000 تا 10 میلیون ETH در نظر گرفته می‌شوند، در 12 روز گذشته نزدیک به 734800 ETH جمع‌آوری کرده‌اند که 0.59 درصد از کل عرضه ETH را نشان می‌دهد.

در حالی که دوره‌های تثبیت کلان و حتی کاهش قیمت‌ها تمایل دارند تا دست‌های ضعیف را از بین ببرند، ممکن است در مورد آدرس‌های صاحبان بزرگ که به آن نهنگ‌ها می‌گویند، یکسان نباشد. آنها همیشه به خوردن سکه هایی معروف بوده اند که سرمایه گذاران کوچک در طول دوره های وحشت از آن خارج می کنند.

Santiment همچنین خاطرنشان می کند که این نهادهای نهنگ در 45 روز گذشته 1.28 میلیون ETH و در 60 روز گذشته 1.46 میلیون ETH (مصادف با کاهش ماه سپتامبر) خریداری کرده اند.

همانطور که U.Today گزارش داد ، قیمت اتریوم همچنان در یک مسیر صعودی قرار دارد. اتریوم در حال حاضر با قیمت 4735 دلار معامله می شود در حالی که چهار روز متوالی را در بازار سبز نشان می دهد. اتریوم اکنون به سختی 2.40 درصد از بالاترین رکورد تاریخ 10 نوامبر خود یعنی 4867 دلار فاصله دارد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع