• سکه EverGrow قرار است به Shiba Inu و Dogecoin بعدی تبدیل شود.
  • به 45 هزار دارنده می رسد و 6 میلیون دلار به عنوان پاداش توزیع می کند.
  • قیمت سکه EverGrow EGC 92.86 درصد افزایش یافته و با قیمت 0.0000009675 دلار معامله می شود.

با گسترش فضای کریپتو، سکه های بیشتری برای رقابت با دارایی های دیجیتال موجود ظاهر می شوند. با این حال، رقابت زیاد بین این سکه‌ها باعث می‌شود تیمی که در پشت رمزارز جدید قرار دارد، مطمئن شود که هر آنچه که در اختیار عموم قرار می‌دهد تحت مطالعه امکان‌سنجی جدی قرار می‌گیرد و می‌تواند به حوزه کریپتو ارزش بیافزاید. در غیر این صورت، کریپتو فقط یک دقیقه حباب می‌زند و منفجر می‌شود.

همراه با این، EverGrow Coin و تیم متخصص آن به وضوح درک می کنند که برای راه اندازی بزرگ و همچنین قابل مشاهده بودن در بازار چه چیزی لازم است. با این اوصاف، سکه EverGrow همچنان به شکستن تمام رکوردهای رمزنگاری از زمان عرضه خود در یک ماه پیش ادامه می دهد. این به لطف برنامه های سنجیده تیم قبل از راه اندازی EverGrow Coin است.

چندی پیش، EverGrow Coin به یک نقطه عطف خیره کننده از 45 هزار دارنده و 8 میلیون دلار پاداش دست یافت. با بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بازار کریپتو، نرخ رشد چشمگیر این ارز نشان می‌دهد که سکه آلتکوین بزرگ بعدی خواهد بود که صنعت کریپتو را متحول خواهد کرد.

به طور قابل توجهی، EverGrow قصد دارد تا به عنوان یک ارز منحصر به فرد که راه های زیادی برای کسب سود به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب تر ارائه می دهد، سابقه داشته باشد. EGC توکن بومی EverGrow Coin در آینده بسیار پرمحتواتر خواهد شد.

بسیاری از کارشناسان، تحلیلگران و جامعه ارزهای دیجیتال از EverGrow Coin به عنوان “Shiba Inu یا DogeCoin بعدی” نقل قول می کنند. دلیل این احساس آنها این است: اولاً، سیستم پاداش انقلابی EverGrow در حال تغییر است. در این صورت، همه دارندگان EGC برای هر تراکنش در BUSD، یکی از مشهورترین سکه های پایدار ، 8 درصد پاداش دریافت می کنند . در جزئیات، پاداش در BUSD به معنای درآمد غیرفعال پایدار برای دارندگان است. این به این دلیل است که به جای جمع آوری سکه های بیشتر، ملموس است و قابل خرج کردن است.

ویژگی های متمایز سکه EverGrow

خرید چندگانه:

EverGrow Coin مشکل نوسانات را حل می کند زیرا یکی از مشکلاتی است که کل صنعت کریپتو را آزار می دهد. بای بک با خرید مستقیم آنها از صرافی ها، کل عرضه توکن را کاهش می دهد. سپس آنها را برای همیشه از بازار حذف می کند که به نوبه خود بر قیمت توکن تأثیر می گذارد. بای بک توسط یک کارمزد استراتژیک 3 درصد در هر تراکنش پشتیبانی می شود. همچنین، هنگامی که یک توکن به صورت Fee دریافت می شود، به BNB تبدیل می شود و به وضوح در قرارداد EGC نگهداری و نگهداری می شود. بایبک فعال شده EGC را مستقیماً از صرافی خریداری می کند. به همین ترتیب، توکن‌های به‌دست‌آمده را به‌طور دائم از منبع در گردش حذف می‌کند و همزمان شمع‌های سبز را روی نمودار تولید می‌کند.

نقدینگی:

پلتفرم EverGrow برای حفظ استخر نقدینگی PancakeSwap 2٪ از هر تراکنش را دریافت می کند . این استخر به کاهش افت ناگهانی قیمت ارز در نتیجه عوامل مختلف بازار کمک می کند.

سیستم ضد نهنگ:

EverGrow یک مکانیسم ساده و در عین حال بسیار مؤثر ضد نهنگ را اجرا کرد که حداکثر مقدار فروش را محدود می کند. حد مجاز برای یک تراکنش از کل مبلغ در گردش 0.25٪ تعیین شد. این برای جلوگیری از آسیب رساندن به ارزهای رمزنگاری شده توسط سرمایه گذاران فرصت طلب و متحول کردن معامله گران است .

علاوه بر این، پلتفرم EverGrow دائماً در تلاش است تا راه‌های سودآورتری را برای کاربرانش ایجاد کند که بتوانند از دارایی‌های EGC خود مستقیماً در بازار NFT خود استفاده کنند . این تیم قصد دارد به یکی از بزرگترین پلتفرم های معاملاتی NFT با بهترین در کلاس ضرب، خرید و تبادل خدمات تبدیل شود.

علاوه بر این، EverGrow آماده می‌شود تا پلتفرم اشتراک محتوای خود را راه‌اندازی کند تا طرفداران بتوانند به محتوای انحصاری از متصدیان و تأثیرگذاران مورد علاقه خود با EGC به عنوان ارز اصلی دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، پلتفرم های دیگر در اکوسیستم آن شامل اولین پلت فرم غیرمتمرکز وام دهی NFT است. این پلتفرم به صاحبان NFT اجازه می دهد تا در برابر دارایی های NFT خود با نرخ بهره کمی وام بگیرند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت سکه EverGrow EGC 92.86% افزایش یافته است و طبق CoinGecko در 24 ساعت گذشته با قیمت 0.0000009675 دلار معامله می شود . این نشان می دهد که EverGrow به زودی در راه تسلط بر بازار ارزهای دیجیتال و تبدیل شدن به Shiba Inu و Dogecoin بعدی است .

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع