اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

این شرکت می گوید که برنامه کیف پول رمزنگاری Crypterium در بیش از 170 کشور در دسترس است

ارائه‌دهنده خدمات ارز دیجیتال بریتانیا، کریپتریوم، آخرین شرکت رمزنگاری است که ثبت نام امن را از اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) ایمن کرده است.

کریپتریوم رسماً  در 25 اکتبر اعلام کرد که اخیراً توسط FCA برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به شهروندان و شرکت‌های محلی ثبت شده است و یکی از معدود شرکت‌هایی است که مراحل ثبت را پشت سر گذاشته است.

بر اساس داده‌های وب‌سایت رسمی FCA ، کریپتریوم برای انجام «فعالیت‌های دارایی‌های رمزنگاری خاص» مطابق با مقررات ضد پولشویی (AML) کشور از 11 اکتبر ثبت شده است.

در این اطلاعیه آمده است که ثبت به طور رسمی به کریپتریوم اجازه داد تا به ارائه خدمات کیف پول رمزنگاری خود، از جمله خدمات تجارت و پرداخت کریپتو، به «عملاً همه» در بریتانیا ادامه دهد. ثبت نام در بحبوحه اقدامات آتی برگزیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به کریپتریوم اجازه می دهد تا همان سطح از عملکرد را در سایر کشورهای تحت حمایت برای مشاغل بریتانیا ارائه دهد.

بر اساس این اعلامیه، اپلیکیشن کیف پول کریپتریوم در بیش از 170 کشور در دسترس است و از زمان راه اندازی آن بیش از 400000 مشتری جمع آوری کرده است.

تبدیل شدن به یک شرکت ثبت شده در FCA یک فرصت فوق العاده است. از این پس، علاقه‌مندان به Crypterium با دید جدیدی نگاه خواهند کرد، شرکتی که امنیت و دسترسی کاربر را در اولویت قرار می‌دهد. استیون پارکر، مدیرعامل کریپتریوم، گفت: نه تنها مجموعه‌ای عالی از خدمات را ارائه می‌کنیم، بلکه اکنون می‌توانیم نشان دهیم که این خدمات با رعایت کامل برخی از سخت‌ترین معیارهای ارزیابی انجام می‌شوند.

این شرکت خاطرنشان کرد که ثبت FCA گسترده است، و قبل از اعطای تایید، 18 ماه ارزیابی سیاست ها و فرآیندها را انجام می دهد. این شرکت بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مرتبط: به گفته دیده‌بان بریتانیا، رقابت سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال معامله‌گران جوان را هدایت می‌کند

با به دست آوردن ثبت FCA، Crypterium به تعداد انگشت شماری از شرکت‌هایی می‌پیوندد که مقامات بریتانیا تاکنون ثبت کرده‌اند، از جمله دو شرکت وابسته به صرافی دوقلوهای Winklevoss Gemini، صرافی استرالیایی CoinJar، بانک دوستدار رمزنگاری Ziglu، Archax، Digivault Diginex و دیگران. در اوایل سال جاری، FCA نسبت به 111 شرکت رمزنگاری ثبت نشده هشدار داد . پیش از این، گزارش شده است که 51 شرکت درخواست های مجوز خود را با FCA در میان مقررات سختگیرانه AML محلی پس گرفتند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع