• اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) کریپتریوم را ثبت می کند.
  • این به کریپتریوم اجازه می‌دهد تا کیف پول رمزنگاری و فعالیت‌های تجاری خود را در اختیار شهروندان و شرکت‌های بریتانیا قرار دهد.

با کمال تعجب، انگلستان رفتار مالی (FCA) را ثبت کرده است Crypterium به ارائه خدمات رمزنگاری آن به شهروندان و شرکت در کشور است.

به‌جای چند شرکت فناوری که درخواست داده‌اند ، کریپتریوم تنها اولین ارائه‌دهنده فین‌تک است که ثبت‌نام را به دست آورده است، در حالی که دیگران همچنان از FCA ناراحت هستند. این دستاورد برای Crypterium برای افزایش شتاب ارزهای دیجیتال خود به طور عمده در بریتانیا، لذت شیرینی را نشان می دهد.

علاوه بر این، با پیروی از قوانین ضد پولشویی (AML) بریتانیا، Crypterium تحت «فعالیت‌های دارایی‌های رمزنگاری خاص» فعالیت خواهد کرد. همچنین، این ثبت‌نام به کریپتریوم اجازه می‌دهد تا خدمات کیف پول رمزنگاری، تجارت دارایی‌های دیجیتال و خدمات پرداخت خود را به همه افراد در بریتانیا ارائه دهد.

بر اساس این گزارش، در یک نکته فنی، این مرجع ثبت Crypterium را برای برآورده کردن اقدامات آتی برگزیت تأیید کرد. در اصل، این پس از آن به Crypterium اجازه می دهد تا همان سطح از عملکرد رمزنگاری خود را به بریتانیا بیاورد.

در حال حاضر، برنامه کیف پول Crypterium را می توان در بیش از 170 کشور یافت که از زمان شروع آن بیش از 400000 مشتری جذب کرده اند.   

استیون پارکر، مدیرعامل کریپتریوم گفت:

تبدیل شدن به یک شرکت ثبت شده در FCA یک فرصت فوق العاده است. از این پس، علاقه‌مندان به Crypterium با دید جدیدی نگاه خواهند کرد، شرکتی که امنیت و دسترسی کاربر را در اولویت قرار می‌دهد. ما نه تنها مجموعه ای عالی از خدمات را ارائه می دهیم، بلکه اکنون می توانیم نشان دهیم که این خدمات با انطباق کامل با برخی از سخت ترین معیارهای ارزیابی انجام می شود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع