Avalanche Foundation یک صندوق اکوسیستم شش رقمی را به نمایش می‌گذارد، wXRP قرار است قراردادهای هوشمند را در اتریوم راه‌اندازی کند، و AllianceBlock با Flare به نیروها می‌پیوندد – همه در Finance Redefined این هفته به شما می‌آیند.

Finance Redefined: Avalanche صندوق 200 میلیون دلاری، wXRP را راه‌اندازی کرد تا در اتریوم از 29 اکتبر تا نوامبر عرضه شود.  5

برای سال‌ها، اتریوم و XRP رتبه‌های دوم و سوم را در بازار ارزهای دیجیتال داشتند. در ادامه بخوانید تا بفهمید که چگونه wXRP با اتریوم ادغام می‌شود تا ابزار خود را برای قراردادهای هوشمند گسترش دهد.

آنچه می خواهید بخوانید نسخه کوچکتر این خبرنامه است. برای گزارش کامل تحولات DeFi در هفته گذشته، در خبرنامه زیر مشترک شوید.هر جمعه تحویل داده می شوددر خبرنامه Finance Re defi ned مشترک شویدآدرس ایمیلاشتراک دربا عضویت، با ما موافقت می کنیدشرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی

بهمن 200 میلیون دلار برای توسعه دهندگان تشویقی راه اندازی کرد

بنیاد بهمن پرده برداری از یک $ 200 میلیون صندوق جدید این هفته با هدف گسترش پتانسیل نقدینگی از پروژه های راه اندازی با اکوسیستم آن ساخت مالی غیر متمرکز، نشانه nonfungible، شرکت و برنامه های کاربردی فرهنگی است.

طبق پست وبلاگ رسمی ، پلت فرم قراردادهای هوشمند وجوه را در بخش‌های مختلف، از جمله «سرمایه‌گذاری‌های سهام، خرید توکن، اشکال مختلف فناوری، توسعه کسب‌وکار و پشتیبانی یکپارچه‌سازی اکوسیستم» مستقر می‌کند، که همه آنها توسط یک سازمان نظارت خواهند شد. حوزه تخصصی مدیران صندوق

این صندوق که به نام «بلیزارد» شناخته می‌شود، توسط فهرستی چشمگیر از شرکت‌کنندگان از فضای دی‌فای، از جمله آوا لبز، پلی‌چین کپیتال، سه آرو کپیتال، دراگون‌فلای کپیتال و هولدینگ سی‌ام‌اس و غیره به این صندوق کمک کرده است.

Emin Gün Sirer، مدیر بنیاد Avalanche، دیدگاه خود را در مورد رشد اخیر پروژه و همچنین پیامدهای بالقوه بلیزارد به اشتراک گذاشت:”دو ماه گذشته رشد باورنکردنی را در سرتاسر Avalanche نشان داده است، با کاربران، دارایی‌ها و برنامه‌های کاربردی که با رکورد بالایی به جامعه پیوستند. بلیزارد نقشی کلیدی در تسریع بیشتر این رشد و تثبیت موقعیت Avalanche به‌عنوان خانه برتر پروژه‌ها و افرادی که در عصر بعدی در فضای ما پیشگام هستند، ایفا خواهد کرد.

wXRP برای راه اندازی روی بلاک چین اتریوم

انتظار می‌رود Wrapped XRP (wXRP) در ماه دسامبر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شود که توسط پلتفرم چند زنجیره‌ای Wrapped.com تسهیل می‌شود. این ادغام به دارندگان XRP این امکان را می‌دهد تا برای اولین بار در تاریخ خود، قابلیت‌های قرارداد هوشمند وام‌دهی، استقراض و مبادله را به کار گیرند.

توکن‌های پیچیده شده دارایی‌های دیجیتالی هستند که در یک انبار در یک بلاک چین جداگانه ذخیره می‌شوند و به همان اندازه با ارزش دارایی دیگر مرتبط هستند. به عنوان مثال، بیت کوین پیچیده (wBTC) بر روی بلاک چین اتریوم عمل می کند. بنابراین، wXRP نسبت مبادله یک به یک به XRP خواهد داشت، که حضانت آن توسط ارائه‌دهنده بیمه Hex Trust ارائه می‌شود.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، در یک توییت در تاریخ 1 نوامبر، از یک رویکرد چند زنجیره ای و قابل همکاری در فضای رمزنگاری حمایت کرد:

XRP پیچیده شده به اتریوم می آید! خبر عالی برای کسانی که می خواهند به XRP در کیف پول اتریوم، DeFi و قراردادهای هوشمند دسترسی داشته باشند.

بالاخره یک چند زنجیره ای است. https://t.co/36shyqF0Nj— (@JoelKatz) 

1 نوامبر 2021

AllianceBlock با Flare برای پیشبرد DeFi شریک می شود 

شرکت بلاک چین AllianceBlock این هفته از همکاری با شبکه Flare برای پیشبرد قابلیت‌ها و قابلیت همکاری دو پلتفرم در فضای DeFi خبر داد. 

راه اندازی مدتها در انتظار از شعله ور شدن شبکه، و FXRP مربوطه از AirDrop رمز آن، را به تورینگ آزمایش قابلیت قرارداد های هوشمند به شبکه موج دار شدن از طریق یکپارچه سازی ماشین مجازی Ethereum انتظار می رود.

شروع با XRP – با توجه به اتصال همکاری خود را به موج دار شدن – پلت فرم نیز ارائه خواهد شد Dogecoin ( DOGE )، بیت کوین ( BTC )، Algorand (ALGO) و ستارگان لومن ( XLM ) قبل بنا به گزارش انشعاب به همه مادری لایه یک blockchains.

Rachid Ajaja، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل AllianceBlock، در مورد پتانسیل نظارتی این پلتفرم با Cointelegraph صحبت کرد: با افزایش علاقه مالی سنتی به DeFi، لایه نظارتی و انطباق AllianceBlock به مؤسسات سنتی اجازه می‌دهد تا به فرصت‌های DeFi به روش‌های مختلف، مانند ایجاد بسته‌های گواهی سازگار و قابل مبادله از توکن‌های استخراج نقدینگی، کشاورزی بازده یا NFT دسترسی داشته باشند.

اجراهای نمادین

داده های تحلیلی نشان می دهد که ارزش کل قفل شده DeFi در طول هفته 4.62 درصد افزایش یافته و به رقم 167.42 میلیارد دلار رسیده است.

داده ها از بازار Cointelegraph نرم افزار و TradingView نشان می دهد بالا DEFI 100 نشانه های سرمایه گذاری در بازار قابل توجهی نیز در سراسر هفت روز گذشته.

فونیکس گلوبال (PHB) با 3230 درصد، جایگاه اول سکو را به دست آورد. Loopring (LRC) با 118.5% در رتبه دوم قرار گرفت ، در حالی که Basic Attention Token (BAT) با 30.94 سوم شد. بهمن (AVAX) و میکر ( MKR ) به ترتیب با 20.74 درصد و 18.5 درصد جایگاه های چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع