وبلاگ “اصول کلیدی FTX برای تنظیم بازار” شامل یک پیشنهاد 10 نکته ای است که هدف آن کمک به تنظیم کننده های ایالات متحده برای ایجاد یک چارچوب قانونی رمزنگاری محور است.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در باهامیا FTX فهرستی از اصول و پیشنهادات را برای کمک به سیاستگذاران در ایجاد چارچوب نظارتی منتشر کرد. 
این سیاست، انتخاب‌های ساختار بازار توسط چندین صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال را توصیه می‌کند و اجرای آن را در تمام حوزه‌های قضایی پیشنهاد می‌کند. 
FTX وبلاگ «اصول کلیدی FTX برای تنظیم بازار» را پس از اینکه ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، از 
چندین مدیر عامل شرکت های بزرگ رمزنگاری دعوت کرد 
تا در مورد دارایی های دیجیتال و آینده امور مالی 
شهادت دهند، به اشتراک گذاشت.
از 10 
اصل کلیدی 
، یکی از توصیه ها خواستار یک رویکرد نظارتی جایگزین است که یک رژیم نظارتی یکپارچه را برای بازارهای نقدی و مشتقات پیشنهاد می کند. 
به گزارش وبلاگ:
“برچسب نظارتی روی یک محصول یا بازار معین نیازی به تغییر اهداف اصلی مقررات ندارد و قوانین یکسان باید در همه بازارها اعمال شود.”
FTX همچنین نیاز به ساختار بازار عضویت مستقیم را توضیح می دهد، به عنوان مثال، اجازه دادن به نهادها برای انجام معاملات تنظیم شده بدون دخالت شخص ثالث. 
این صرافی همچنین مقرراتی را پیشنهاد می‌کند که خواستار شفافیت بیشتر در مورد متولیان دارایی‌های رمزنگاری شده است، و استدلال می‌کند که پلتفرم «باید به کاربران در مورد نحوه برنامه‌ریزی خدمات نگهبانی برای رسیدگی به نگرانی‌های مربوط به کلاهبرداری و سرقت قابل مشاهده باشد».
این وبلاگ همچنین چارچوب هایی را برای گزارش فعالیت های معاملاتی برای جلوگیری از دستکاری بازار و اطمینان از محافظت از مشتری می خواهد. 
FTX همچنین به نیاز به تنظیم صدور استیبل کوین اشاره کرد:
اپراتور پلتفرمی که اجازه استفاده از سکه های پایدار را برای تسویه تراکنش ها می دهد، باید استانداردهایی را که اپراتور پلتفرم برای تصمیم گیری اینکه کدام سکه های پایدار را برای چنین مقاصدی مجاز می داند، توضیح دهد.
مرتبط: مدیر عامل FTX می گوید که ابزارهای KYC می توانند دردسر را برای بازار ارزهای دیجیتال آمریکا به حداقل برسانند.
در ماه آگوست، سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX، اقدامات پیشگیرانه صرافی را برای ساده‌سازی عملیات «مشتری خود را بشناسید» (KYC) اعلام کرد.
Bankman-Fried با اشاره به اهمیت ابزارهای KYC برای پذیرش رایج ارزهای دیجیتال، ویژگی جدیدی را در FTX افتتاح کرد که صلاحیت کاربر را بر اساس شماره تلفن ثبت شده آنها تأیید می کند:
ما شماره تلفن کاربران را با نام های ارسالی آنها در KYC1 بررسی می کنیم تا بیشتر آنها را تأیید کنیم. 
وقتی این کار نمی‌کند یا داده‌ای وجود ندارد، از KYC2 برای دسترسی به برخی ویژگی‌های سایت، از جمله معاملات آتی، نیاز داریم.»
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع