• GreenPark Sports به نیروهای Immutable X می پیوندد تا NFT های GreenPark Virtues خود را راه اندازی کند
  • مجموعه NFT دارای بیش از 78000 NFT است که در کمدهای مجازی موجود است.

GreenPark Sports با Immutable X – راه حل پیشرو مقیاس لایه 2 برای NFTها به نیروها می پیوندد تا اولین نسخه محدود NFT های دنده ممتاز خود را عرضه کند. مجموعه NFT ویژگی های بیش از 78000 NFTs، که در قالبهای مجازی برای خرید در دسترس هستند.

به گفته این شرکت، مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض GreenPark Virtues (NFTs) دارای 4 فضیلت جاودانه ورزش و هواداری است که شامل DRIVE، HEART، MIND و POWER می‌شود. علاوه بر این، این مجموعه به عنوان مصنوعات کمیاب شروع می شود، که عبارتند از کلاه ایمنی، زره و لگد قدرتمند که دسترسی به تلاش های اولیه جامعه را فراهم می کند. 

چه هیجان انگیز است، این تیم می گوید که این قطعات ارزنده از طریق راه اندازی V2 برنامه های شاخص GreenPark در سال 2022، وضعیت، دسترسی و قدرت ها را در سراسر Metaverse GreenPark و IRL باز می کند.

همانطور که شرکت گزارش شده در یک آزادی مطبوعات، NFTs خواهد در 15 نوامبر رها کردن بر روی nft.greenparksports.com طراحی شده توسط Kolex – ارائه برنامه بازار سفید برچسب برای NFTs. جدای از این، NFT های GreenPark بدون گاز و کربن خنثی خواهند بود زیرا بر روی پلت فرم Immutable X Layer-2 ساخته شده اند.

به عنوان مثال، GreenPark قصد دارد طرفداران ورزش جهانی را گرد هم آورد تا در یک تجربه اجتماعی و همهجانبه با یکدیگر رقابت کنند و همکاری کنند. برنامه موبایل شامل گیم پلی اولیه برای دو تا از بزرگترین لیگ های ورزشی حرفه ای و تنها بزرگترین ورزش های الکترونیکی در جهان است.

در صحبت از این مشارکت، کن مارتین، یکی از بنیانگذاران GreenPark Sports نیز نظر خود را داشت. کن مارتین تاکید می کند،

تیم‌های GreenPark، Immutable و Kolex سخت در حال آماده‌سازی برای اولین قطره NFT ما برای GreenPark بوده‌اند. مجموعه «فضیلت» مظهر اخلاق GreenPark است، ریشه‌های هواداری را مشخص می‌کند و به این طرفداران موسس تأثیری دائمی در جهان ما می‌دهد. این تنها آغاز با شگفتی های بیشتر در افق است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع