75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

HSBC به دنبال نامزدی است که از دارایی های دیجیتال، به ویژه توکن سازی و نگهداری دارایی، بر اساس یک آگهی شغلی اطلاع داشته باشد.

HSBC به کسی نیاز دارد که تلاش های توکن سازی آن را هدایت کند


HSBC، بانک چند ملیتی بریتانیایی که بیشترین دارایی را در اروپا مدیریت می کند، علاقه خود را به ارزهای دیجیتال دو برابر کرده است. این بانک به دنبال یک مدیر ارشد برای کار با توکن سازی دارایی است.

در 30 ژانویه، HSBC باز شد سمت مدیر محصول GPBW توکنیزاسیون با فرآیند استخدام که قرار است تا 13 فوریه به پایان برسد. طبق شرح شغل، “مدیر توکن سازی” مسئول “طراحی و اجرای” یک پیشنهاد جهانی توکن سازی و نمایندگی بانک در مقابل رگولاتورها خواهد بود. و اکوسیستم دارایی های دیجیتال

نامزد باید دانش دارایی های دیجیتال، به ویژه در مورد توکن سازی و نگهداری دارایی، و همچنین “بینش عمیق” در صنعت و بازارهای ثروت جغرافیایی مهم داشته باشد.

این نشان دهنده علاقه فزاینده HSBC به ارزهای دیجیتال است که قبلاً در تعدادی از همکاری ها آشکار شده بود. در آوریل 2022، بانک خود را راه اندازی کرد محصول سرمایه گذاری متاورس برای مشتریان ثروتمند در سنگاپور و هنگ کنگ. پیش از این، آن را ملحق شد کمیته مشاوره بازارهای جهانی کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ایالات متحده (GMAC).

مربوط: بانک ژاپن ین دیجیتال را با سه مگابانک آزمایش می کند

با این حال، حوزه اصلی مورد علاقه HSBC در توسعه جهانی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) نهفته است. در سپتامبر 2021، نوئل کویین، مدیر عامل گروه HSBC، تعهد این شرکت به حمایت از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را تشریح کرد. تاکید بر شک و تردید در مورد خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها

بانک بریتانیایی در 12 هفته بانک فدرال رزرو نیویورک شرکت کرد خلبان اثبات مفهوم برای یک CBDC و در راه اندازی شبکه جهانی پرداخت دیجیتال (UDPN) – یک فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) پلتفرمی که هدفی مشابه با آنچه که شبکه سوئیفت برای بانک ها انجام می دهد، عمل می کند، به جز برای استیبل کوین ها و CBDC ها. HSBC همچنین یکی از 14 بانک مرکزی و تجاری است. همکاری با سوئیفت در آزمایش تراکنش های CBDC و دارایی های توکن شده در زیرساخت های مالی موجود.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر