ایالات متحده، نیویورک، 13 نوامبر2021
JokerManor یک GameFi Aggregator و Launchpad است که هدف آن ساخت Metaverse است که توسعه دهندگان بازی، ناشران، گیمرها و برندها را به هم متصل می کند. 
توسعه‌دهندگان می‌توانند بازی‌های غیرمتمرکز را راه‌اندازی کنند، بازیکنان می‌توانند بازی‌های رایگان انجام دهند و درآمد کسب کنند و یا دارایی‌ها (NFT) و برندها توانایی بازاریابی، قرار گرفتن در معرض و در نهایت فروش محصولات و خدمات خود را در اکوسیستم ارائه می‌کنند.
JokerManor این هفته پیش فروش توکن را در لانچ پد صرافی Biconomy Canadian اعلام کرد. 
کاربران می توانند از توکن های USDT و BIT برای مشترک شدن در JKT، توکن بومی JokerManor Metaverse استفاده کنند. 
کسانی که برگزار کرده اند Biconomy تبادل رمز – BIT در Biconomy مبادله ای برای 5 روز قبل از پیش فروش قادر به خرید JKT از 15 خواهد بود 
هفتم نوامبر به 16 
هفتم نوامبر 2021.
تیم Joker Manor پتانسیل بالایی در GameFi Metaverse می بیند. 
شرکت فناوری پیشرو فیس بوک قبلاً نام خود را به Meta تغییر داده است تا تمرکز و محور خود را به Metaverse نشان دهد. 
بنابراین، شرکت Joker Manor نیز به سمت غوطه ور شدن در Metaverse و جذب پروژه های مشابه برای Launchpad خود می رود.


فروش توکن در Biconomy Launchpad یک رویداد بسیار مهم برای توسعه اکوسیستم پروژه است. 
دارندگان JKT می توانند از توکن خود برای تحقق بخشیدن به ویژگی هایی مانند پرداخت ایمن در اکوسیستم، مجموعه های NFT، کشاورزی بازده، رأی گیری حاکمیتی و غیره استفاده کنند.
پس از پیش فروش در Biconomy Launchpad، JKT در PancakeSwap DEX نیز خواهد بود، پس از صرافی های دیگر از جمله ترکیبی از هر دو CEX و DEX.
به گفته JokerManor، اکوسیستم Metaverse آن از پنج ویژگی اصلی و بسیار متمایز تشکیل شده است: Metaverse، NFTs، بازاریابی و تبلیغات برای برندها، راه‌حل‌های جمع‌آوری‌کننده، و Launchpad Assistance & Accelerator Services. 
اخلاق اکوسیستم ساده است، رایگان برای بازی و بازی برای کسب درآمد، بازیکنان برای شروع بازی روی پلتفرم نیازی به هیچ نوع تاییدی ندارند یا با موانع مالی روبرو هستند. 
آن‌ها می‌توانند از طریق انجام بازی‌های مختلف، سهام در LP Pools و استفاده از راه‌حل‌های Yield Farming نیز جوایزی کسب کنند. 
کاربر پسند بودن یکی دیگر از حوزه‌های تمرکز کلیدی است که در آن JokerManor کاملاً با شبکه BSC سازگار است، کاربران می‌توانند کیف پول‌های BSC موجود خود را پیوند دهند، بازی‌های Metaverse مورد علاقه خود را مرور کنند و تجربه بازی بسیار سریع‌تر و ارزان‌تری را آغاز کنند.
JokerManor با توسعه زیرساخت های پایه خود، اکنون در تلاش است تا بازی ها را به طور مستقل انکوبه کند و همچنین با پروژه های پیشرو GameFi برای رشد اکوسیستم متاورس همکاری می کند.


طبق گفته JokerManor، این بازی به طور رسمی یک بازی فراجهانی بزرگ، فراگیر و یکپارچه را در سه ماهه سوم سال 2022 راه اندازی خواهد کرد.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع