Kryptomon خرسند است که رمز KMON خود را در Gate.io اعلام کند، پس از فروش اولین کریپتومون افسانه‌ای خود به قیمت 49700 دلار در اولین حراج Kryptomon، تیم Kryptomon به نظر می‌رسد قصدی برای استراحت در این حراجی ندارد.
در یک سرازیر شدن پشتیبانی از کاربران بایننس در سراسر جهان، نه تنها همه 2000 جعبه رمز و راز کریپتومون در بازار BinanceNFT در مدت 0.27 ثانیه به فروش رفت، بلکه همان جعبه‌های مرموز حجم معاملاتی تقریباً 1 میلیون دلاری در بازار فروش مجدد ثانویه ایجاد کردند. روز پس از لیست
با این رشته از دستاوردها، تعجب آور نخواهد بود اگر تیم کریپتومون برای انجام یک کار خوب، یک استراحت کوتاه به پشت خود بزند. 
اما اینطور نیست زیرا به نظر نمی رسد که تیم Kryptomon نشانه ای از کاهش سرعت را نشان دهد. 
علاوه بر انتشار اخیر Whitepaper و وب‌سایت جدید خود، آنها اخیراً همکاری خود را با صرافی متمرکز Tier 1 (CEX) – Gate.IO اعلام کرده‌اند.
Umberto Cannessa Cerchi، بنیانگذار و مدیر عامل Kryptomon، در مورد لیست جدید اظهار داشت: “ما مفتخریم که اولین لیست خود را از توکن KMON خود در یک صرافی متمرکز اعلام کنیم، و همانطور که به جامعه خود قول داده بودیم، معتقدیم که سرمایه گذاران فعلی و آینده ما از مزایا و ویژگی‌های تجاری مختلفی که شرکای رده بالای ما Gate.io در مبادله شگفت‌انگیز و پیشرفته خود ارائه می‌دهند، لذت خواهند برد و تجربه تجارت و سرمایه‌گذاری جامعه ما با استفاده از برنامه‌های معاملاتی موبایل Gate.io و پلتفرم تجاری پیشرفته مرورگر دسکتاپ به طور قابل ملاحظه‌ای بهبود خواهد یافت. “
در دسترس قرار دادن KMON برای همه
در 
18 نوامبر 2021 ، کاربران می‌توانند توکن KMON را مستقیماً در پلتفرم Gate.IO معامله کنند. 
Gate.IO به عنوان یکی از 10 صرافی متمرکز برتر در جهان که میانگین حجم معاملات 2 میلیارد دلاری در روز را انجام می دهد، شریک بسیار خوبی برای اولین فهرست Kryptomon از توکن KMON خود در CEX است. 
این نه تنها کریپتومون و توکن KMON را به پایگاه کاربر 8 میلیونی Gate.IO معرفی می‌کند، بلکه راه را برای بازیکنان آینده هموار می‌کند تا به راحتی توکن‌های KMON را مستقیماً در Gate.IO بدون دردسر و ریسک مرتبط با تجارت DeFi خریداری کنند.
علاوه بر این، تیم Kryptomon به دلیل همکاری طولانی مدت خود با شرکت دروازه فیات به کریپتو Simplex، به دنبال ارائه برنامه های خود برای 
ادغام Simplex در بازی قبل از پایان سال 2021 است. این یک بار دیگر کار را بسیار آسان تر می کند. برای میلیون‌ها گیمر و سرمایه‌گذار بالقوه در همه جا برای شروع به‌عنوان مربی، به‌زودی می‌توانند تمام خریدهای مرتبط با Kryptomon ( 
KMON، پاورآپ‌های درون بازی و غیره ) را مستقیماً در بازی با استفاده از کارت‌های نقدی/اعتباری خود، مشابه بازی‌های محبوبی مانند Clash of انجام دهند. امروز کلنز و PUBG!
پیشگام در فضای بازی های رمزنگاری شده
یکی از موانع رایج برای بازی‌های کریپتو، عدم دسترسی به آن‌ها است. 
98 درصد از گیمرها در سراسر جهان به اندازه کافی از رمزنگاری آگاه نیستند تا بتوانند پیچیدگی‌های DeFi را مرور کنند، بنابراین قرار گرفتن آنها در معرض بسیاری از بازی‌های رمزنگاری جدید و جدید محدود می‌شود. 
همانطور که در این 
مقاله Medium وعده داده شده بود 
، تیم Kryptomon این مانع ورود را از طریق فهرست خود با Gate.IO و ادغام Simplex حذف کرده است و به هر کسی که کارت بدهی یا اعتباری دارد این امکان را می دهد که به راحتی شروع به کار کند.
با توجه به اینکه نسخه 1 بازی آنها در پایان نوامبر 2021 عرضه می شود، Kryptomon قطعاً گوهری است که باید چشم شما را به آن نگاه داشت!
درباره کریپتومون
Kryptomon یک بازی 
بلاکچین NFT Play-To-Earn است که در آن پوکمون با Tamagotchi و CryptoKitties ملاقات می کند.
در متاورز Kryptomon، اعضای جامعه به عنوان “مربی” هیولاهای فردی خود – Kryptomons – بازی می کنند که هر کدام یک دارایی دیجیتال کاملاً منحصر به فرد است که به یک NFT متصل است. 
هر کدام دارای یک کد ژنتیکی منحصر به فرد اما قابل تغییر است که از 38 پارامتر تصادفی تشکیل شده است که تمام جنبه های – فیزیکی و رفتاری – موجود را تعیین می کند.
این نه تنها منحصر به فرد بودن هر کریپتومون را تضمین می کند، بلکه هر کریپتومون را به عنوان یک همراه دیجیتال در متاورز کریپتومون زنده می کند. 
آنها قادر به یادگیری، مریض شدن، گرسنه شدن و محافظت از مربیان خود در هنگام ماجراجویی در دنیای فیزیکی هستند. 
به نوبه خود، مربیان باید از شرکای Kryptomon خود مراقبت، تغذیه و آموزش دهند تا رشد کنند و برای نبردهای پیش رو آماده شوند.
Kryptomon قصد دارد با استفاده از فناوری‌های پیشرفته بلاک چین، ژنتیک دیجیتال و فناوری‌های مبتنی بر مکان، گام بعدی را در تکامل بازی‌های رمزپایه ایجاد کند.
پس برای چی منتظری؟
بازی کنید و در لیگ Kryptomon شرکت کنید تا قهرمان Metaverse Kryptomon شوید!
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
منبع