به گفته این صرافی، دفتر متا به کاربران اجازه می دهد تا سایبرپانک ها را تزئین کنند، با وسایل مجازی تعامل داشته باشند و همچنین در محیط مجازی با یکدیگر چت کنند و صحبت کنند.

KuCoin دفتر مجازی را در metaverse Bloktopia راه اندازی کرد

صرافی کریپتو KuCoin اعلام کرده است که یک دفتر مجازی در داخل آسمان خراش از متاورس غیرمتمرکز Bloktopia افتتاح خواهد کرد.

در یک اعلامیه در 2 نوامبر، KuCoin گفت که با راه اندازی دفتری در داخل پلت فرم Bloktopia که به عنوان یک آسمان خراش طراحی شده است، به متاورس می پیوندد. این ساختمان مجازی دارای 21 سطح مختلف برای شناسایی مجموع عرضه 21 میلیون بیت کوین ( BTC ) است و انتظار می رود که سایر سازندگان محتوا از جمله Polygon و Avalanche را در خود جای دهد.

به گفته این صرافی، دفتر متا به کاربران اجازه می دهد تا سایبرپانک ها را تزئین کنند، با وسایل مجازی تعامل داشته باشند و همچنین در محیط مجازی با یکدیگر چت کنند و صحبت کنند. KuCoin ظاهراً یک مدل تجاری متاورز پسند را اتخاذ کرده است که از توکن بومی Bloktopia، BLOK و همچنین توکن ابزار برای Dreams Quest (DREAMS)، یک پلت فرم بازی مبتنی بر بلاک چین با هدف اقتصاد مبتنی بر متاورس پشتیبانی می‌کند.

پوسترهای KuCoin “به زودی” در metaverse. منبع: KuCoin

در هفته گذشته، شرکت های بزرگ از جمله فیس بوک، مایکروسافت و نایک همگی قصد خود را برای پیوستن به متاورس اعلام کردند. فیسبوک رسماً به متا تغییر نام داد ، مایکروسافت سرویس‌های کنسول بازی تیم‌ها و ایکس‌باکس خود را به عنوان بخشی از برنامه‌های متاورس خود به‌روزرسانی کرد و آگهی‌های شغلی نایک نشان داد که شرکت پوشاک در حال استخدام یک طراح کفش مجازی است.

مطالب مرتبط:  KuCoin استخراج رمزنگاری سبزتر را با استخر اثبات کار تشویق می کند

اینکه آیا شرکت‌های رمزنگاری از الگوی KuCoin در ایجاد یک فضای اداری مجازی برای کاربران پیروی می‌کنند یا نه، هنوز مشخص نیست، اما مدیر محصول فیس‌بوک، کریس کاکس ، امروز در نشست Web Summit 2021 در مورد اینکه چگونه محیط می‌تواند برای برخی شرکت‌ها مناسب‌تر باشد، صحبت کرد:”من شروع به برگزاری جلسات کارکنان خود در اتاق های کار کردم، و دلیل اینکه برای ما بهتر است این است که زبان بدن و صدای فضایی را می بینید که به این معنی است که می توانید روی یکدیگر صحبت کنید. می توانید از دستان خود استفاده کنید که بخش بزرگی از نحوه کار است. شما ارتباط برقرار می‌کنید، و سپس می‌توانید به سمت خود متمایل شوید و توجه خود را بر اساس وضعیت بدنی تغییر دهید، که تا حد زیادی نحوه ملاقات ما با گروه است.»

KuCoin که در سال 2017 راه اندازی شد، گزارش داد که تا اوت 10 میلیون کاربر داشته است. سال گذشته، هکرها حدود 275 میلیون دلار را از صرافی سرقت کردند، قبل از اینکه صرافی بتواند اکثریت وجوه را بازیابی کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع