KYVE 2.8 میلیون دلار برای پیشبرد ذخیره سازی داده های وب 3.0 جمع آوری کرده است

پروتکل آرشیو داده‌ها، KYVE، افزایش بودجه سری B را به مبلغ 2.875 میلیون دلار اعلام کرده است که توسط شرکت‌های سرمایه نهادی Permanent Ventures و Hypersphere Ventures، و با مشارکت مجموعه عظیمی از پروژه‌های رمزنگاری و سرمایه‌گذاران فرشته فردی از جمله، اما نه محدود به، Coinbase Ventures، مشارکت داشته است. ولت کپیتال، جاستین کان و رابین چان.

KYVE آرزوی تبدیل شدن به پروژه پیشرو در حوزه وب 3.0 را با تمرکز ذاتی بر جمع آوری داده ها و محاسبه دیجیتال بیان کرده است.

پروژه تازه تاسیس که در حال حاضر در فاز شبکه آزمایشی کار می‌کند، از سرویس ذخیره‌سازی نامحدود بلاک‌چین Arweave برای ارائه تعداد زیادی از موارد استفاده وب 3.0 از جمله قابلیت همکاری زنجیره‌ای متقابل از طریق پل‌ها، ذخیره‌سازی داده‌ها و اوراکل‌ها استفاده می‌کند.

این خبر به دنبال اولین دوره مالی پروژه شش ماه قبل از تعداد زیادی از نام‌های صنعت معتبر است که از طریق بنیادهای معتبرشان، Solana، Avalanche و NEAR، در میان دیگران، شرکت کردند.

در اوایل اکتبر، KYVE با شبکه Moonbeam مستقر در Polkadot همکاری کرد تا توسعه دهندگان دومی را قادر سازد از خدمات داده KYVE بهره مند شوند. این مشارکت همچنین قابلیت های مقیاس پذیری بیشتر و ظرفیت نقدینگی بالا را از طریق قراردادهای ماشین مجازی اتریوم باز کرد.

مطالب مرتبط: Arweave 5 میلیون دلار سرمایه را به رهبری آندریسن هوروویتز تضمین می کند

Fabian Riewe، یکی از بنیانگذاران KYVE، از پیشرفت این شرکت و همچنین جاه طلبی های آینده آنها صحبت کرد:”شش ماه گذشته سفری باورنکردنی برای KYVE بوده است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع