Luna-Pad یک پلت فرم خلاقانه همتا به همتا برای اکوسیستم جدید TerraLuna و برنامه های زنجیره نوآورانه Binance است. از آنجایی که استفاده از اکوسیستم Terra سر به فلک کشیده است، Luna-Pad نوآوری های خلاقانه تری ارائه می دهد.

Luna-Pad به طور جدی متعهد به ترویج ابتکارات جدیدی است که می خواهند به اکوسیستم Terra و BSC بپیوندند. Luna-Pad به سرمایه گذاران خود اجازه می دهد تا در عرضه های عمومی که Luna-Pad در لانچ پد خود دارد، شرکت کنند.

هدف Luna-main pad خدمت به اهداف مختلف از جمله Launcher (اکوسیستم TerraLuna و BSC) است. کیف پول در حال حرکت پرداخت ها ممکن است با استفاده از کارت اعتباری یا کارت نقدی VISA یا Mastercard با استفاده از کیف پول موبایل انجام شود. محیط TerraLuna دارای Dapps on Dapps است. تیم Luna-Pad متشکل از شش نفر با تخصص گسترده در صنعت ارزهای دیجیتال است.

قراردادهای هوشمند ما به طور کامل بررسی شده و به دقت ساخته شده اند تا اطمینان حاصل شود که BNB و توکن تولید شده همیشه در قرارداد هوشمند ایمن نگه داشته می شوند. اداره یا صاحبان کمپین تحت هیچ شرایطی مجاز به انتقال بلیط ها نیستند.

Staking مالکان Luna-Pad را به لیست های مجوز IDO اضافه می کند، کاربران را قادر می سازد در IDO مشترک شوند و به آنها اجازه می دهد تا توکن های Luna-Pad را با 20٪ APY ثابت دریافت کنند.

Luna-Pad گزینه‌های مختلفی را برای پروژه‌ها فراهم می‌کند تا با توجه به نیازهایشان، فروش خود را به صورت انعطاف‌پذیر و ایمن حفظ کنند. پروژه‌هایی که روی لونا پد راه‌اندازی می‌شوند، در معرض دید بیشتری از جامعه بزرگ و دنیای ارزهای دیجیتال قرار خواهند گرفت. Luna-Pad پس از راه اندازی پروژه، سکه خود را در برنامه کیف پول موبایل Luna-Pad ادغام خواهد کرد.

برای ابتکارات راه اندازی شده در Luna-Pad، استخر نقدینگی و تسهیلات استاکینگ رایگان ارائه خواهد شد. همه کمپین ها توسط کارکنان Luna-Pad راه اندازی و مدیریت می شوند و پروژه ها را به حال خود واگذار می کنند.

کمپین های Luna-Pad IDO بر اساس نیازهای منحصر به فرد هر پروژه طراحی شده اند. هنگامی که کمپین فعال شد، قراردادهای هوشمند کنترل کل فرآیند را از ابتدا تا انتها، از جمله جمع‌آوری سرمایه، فهرست‌بندی، قفل نقدینگی و برنامه‌های سرمایه‌گذاری و موارد دیگر در دست می‌گیرند.

در 28 اکتبر 2021، استخرهای شربت مزرعه لونا پد پس از فهرست شدن در بورس پنکیک معرفی شد. استخرهای شربت مزرعه، استخرهای استخراج نقدینگی هستند که به طور خاص برای استخراج نقدینگی لونا پد و شرکت‌هایی که در لونا پد راه‌اندازی شده‌اند، ایجاد شده‌اند و بخشی از اکوسیستم ما هستند تا به تقویت نقدینگی در مراحل اولیه کمک کنند.

همچنین، LUNAPAD است ذکر شده ارز رمزنگاری LBank، سپرده باز در اکتبر 28، 2021، و تجارت و خروج آغاز شده در اکتبر 29. به منظور جشن فهرستی از LUNAPD در LBank، تبادل رمزنگاری برنامه ریزی شده ارائه سادگی $ 10،000 $ LUNAPAD به همه شرکت کنندگان در مسابقه تجاری و قرعه کشی تجاری LUNAPAD $. این مسابقات از 29 اکتبر 2021 آغاز شده و در 6 نوامبر 2021 به پایان خواهد رسید.

درباره لونا پد

Luna-pad یک لانچ پد مبتکرانه همتا به همتا (P2P) برای راه اندازی پروژه های جدید در اکوسیستم TerraLuna و زنجیره هوشمند Binance (BSC) است . از زمانی که پذیرش اکوسیستم Terra به شدت در حال افزایش است، متحول‌کننده‌ترین فناوری‌ها را ارائه می‌کند. موارد استفاده چندگانه را در طرح اصلی Luna-pad مانند Launchpad (اکوسیستم TerraLuna و BSC) ارائه می دهد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع