Decentraland-MANA-Stays-Bullish

  • MANA Decentraland در 24 ساعت گذشته صعودی باقی می ماند.
  • دارایی در این مدت بیش از 55 درصد افزایش یافت.
  • قیمت ETH یک ATH جدید تعیین می کند.

MANA، نشانه مقصد مجازی برای دارایی های دیجیتال – Decentraland ، در 24 ساعت گذشته صعودی بوده است. در حال حاضر، طبق CoinMarketCap ، قیمت Decentraland (MANA) 1.28 دلار است. این به این معنی است که دارایی در 24 ساعت گذشته در مجموع 60.30 درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، دارایی دارای ارزش کل بازار 2,358,766,076 دلار است. علاوه بر این، شاهد حجم معاملات 24 ساعته 3,461,986,958.82 دلاری است. جالبتر از همه، هر دوی این اعداد در این زمان بسیار صعودی به سرعت در حال افزایش هستند.

Decentraland یک پلتفرم واقعیت مجازی است. در جزئیات، کاربران می توانند برای خرید قطعه زمین بصری وارد این دنیای بصری شوند. پس از خرید، آنها می توانند مسیریابی کنند و در زمین خود بسازند. هدف آنها در نهایت کسب درآمد از طرح خود خواهد بود.

برای برجسته کردن، Decentraland در سال 2017 پس از 24 میلیون دلار عرضه اولیه سکه (ICO) عرضه شد . MANA یکی از دو توکن موجود در پلتفرم است و یک توکن ERC-20 است . LAND نشانه بومی دیگر روی پلتفرم است.

به طور خاص، Decentraland بر روی پلت فرم اتریوم اجرا می شود. در حال حاضر، اتریوم در مسیر انتقال از اجماع اثبات کار به اجماع اثبات سهام (PoS) است. این بخشی از برنامه آن برای تبدیل شدن به بلاک چین برتر اتریوم 2.0 است .

در همین حال، توکن اتریوم – اتر (ETH) به یک بالاترین تاریخ جدید (ATH) رسید . به طور قابل توجهی، طبق گفته CoinGecko، رکورد 4.416.05 دلار را به ثبت رساند. برخی از تحلیلگران انتظار دارند که قیمت اتریوم (ETH) تا پایان سال جاری به 5000 دلار برسد. در واقع، برخی انتظار دارند ETH به 10000 دلار برسد.

از سوی دیگر، بیت کوین (BTC) نیز در حال پیشرفت است. تحلیلگران انتظار دارند این دارایی تا کریسمس امسال به 100000 دلار برسد . برخی دیگر می گویند که بسیار بالاتر خواهد رفت و زمانی که این کار را انجام دهد، قیمت آلتکوین ها را نیز با خود خواهد برد.

کافی است بگوییم، آخرین به‌روزرسانی Altair مطمئناً توجه ETH را به خود جلب می‌کند. شاید پس از تکمیل انتقال به اتریوم 2.0، شاهد افزایش بیشتر قیمت باشیم. هنگامی که این کار انجام می شود، پروژه هایی که روی بلاک چین آن مانند Decentraland اجرا می شوند، همچنین می توانند دارایی های بومی خود را نیز افزایش دهند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع