1INCH، SHIB و MASK با ثبت سودهای دو رقمی در مقابل دانه قرار می گیرند در حالی که قیمت BTC به 58000 دلار کاهش یافت.

Mask Network، 1inch و Shiba Inu روند نزولی بیت کوین را نادیده می گیرند و 20 درصد سود را ثبت می کنند.

بازار ارزهای دیجیتال در 27 اکتبر دوباره به صخره بازگشته است، زیرا بسیاری از دارایی های برتر در روز پس از کاهش قیمت بیت کوین ( BTC ) به 58000 دلار در جلسه اولیه معاملات، در وضعیت قرمز قرار دارند .

علیرغم کشمکش‌های گسترده‌تر بازار، چندین آلت‌کوین موفق شده‌اند سودی بیش از ۲۲ درصد داشته باشند، زیرا ادغام‌های پروتکل‌های اصلی و فهرست‌های مبادلاتی به حفظ آنها در برابر رکود گسترده‌تر بازار کمک کرده است.

7 سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت 24 ساعته. منبع: Cointelegraph Markets Pro

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که بیشترین سود در 24 ساعت گذشته 1 اینچ (1 اینچ)، Shiba Inu (SHIB) و Mask Network (MASK) بوده است.

1 اینچی با کیف پول Exodus ادغام می شود

1Inch یک شبکه توزیع‌شده و صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که پروتکل‌های غیرمتمرکز را در چندین شبکه بلاک چین، از جمله Ethereum ( ETH )، زنجیره هوشمند Binance، Polygon (MATIC) و Arbitrum به هم متصل می‌کند.

داده های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای 1 اینچ در 26 اکتبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

امتیاز VORTECS™، انحصاری کوین تلگراف، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساسات بازار، حجم معاملات، حرکات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.

امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت 1 اینچ. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای 1 اینچ در 26 اکتبر به منطقه سبز صعود کرد و حدود دو ساعت قبل از افزایش 100.5 درصدی قیمت در روز بعد، به بالاترین سطح 72 رسید.

جهش ناگهانی قیمت 1 اینچ پس از اعلام قبلی مبنی بر ادغام این پروتکل با کیف پول Exodus صورت می گیرد تا عملکرد آن را مستقیماً به کیف پول چند ارزی و چند پلتفرمی وارد کند.

شیبا اینو به رکوردهای جدید ادامه می دهد

Shiba Inu یک پروژه با موضوع سگ است که در طول سال 2021 شتاب بیشتری به دست آورده است زیرا این پروژه از یک الگوی رفتاری ساده به یک اکوسیستم در حال تکامل تبدیل شده است که قابلیت‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) را ارائه می‌دهد.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro، شرایط بازار برای SHIB برای مدتی مساعد بوده است.

امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت SHIB. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای SHIB برای اولین بار در 23 اکتبر به منطقه سبز صعود کرد و در 24 اکتبر به بالاترین سطح 89 رسید، حدود هفت ساعت قبل از اینکه قیمت طی سه روز بعد 119٪ افزایش یابد.

شتاب فزاینده برای SHIB زمانی اتفاق می‌افتد که این توکن در ماه گذشته در صرافی‌های جدید فهرست شده بود و توسعه‌دهندگان پشت پروتکل NFT‌های Shiboshi را معرفی کردند که برای خرید با استفاده از توکن LEASH پروتکل در دسترس بودند.

مطالب مرتبط: شیبا اینو می تواند پس از افزایش ۷۰۰ درصدی قیمت SHIB در اکتبر از Dogecoin پیشی بگیرد.

Mask Network به روز رسانی NFT Avatar

Mask Network یک پروتکل متمرکز بر رسانه‌های اجتماعی است که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌ها و چت‌ها را در پلتفرم‌هایی مانند توییتر و فیس‌بوک رمزگذاری کنند و آن را به گونه‌ای تنظیم کنند که فقط دوستان و مخاطبین قادر به رمزگشایی و دسترسی به آنها باشند.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح 9.29 دلار در 26 اکتبر، قیمت MASK با 98.9 درصد افزایش به بالاترین حد روزانه در 27 اکتبر به 18.47 دلار رسید زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن با 1610 درصد افزایش به 599 میلیون دلار رسید. .

نمودار 4 ساعته MASK/USDT. منبع: TradingView

افزایش ناگهانی قیمت MASK پس از به‌روزرسانی پروتکل‌های «NFT Avatar» اتفاق می‌افتد که به کاربران امکان می‌دهد آواتارهای توییتر خود را با یک آواتار سفارشی بر اساس NFT که کاربر مالک آن است جایگزین کنند و به عنوان تأیید مالکیت نیز عمل می‌کند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 2.475 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 44.9 درصد است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع