این شرکت سرمایه‌گذاری هلندی متشکل از طیف گسترده‌ای از کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و سازندگان مبتنی بر بلاک چین است که به دنبال کشف بازی‌های ارز دیجیتال اصلی بعدی هستند.

شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Maven 11 Capital یک دور سرمایه گذاری 120 میلیون دلاری را برای تأسیس سرمایه گذاری خصوصی خود، Venture Fund II اعلام کرده است، در اقدامی که ردپای مالی خود را در بخش های نوظهور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و Web 3.0 گسترش می دهد. دور تأمین مالی حاصل از جمع آوری موفقیت آمیز افتتاحیه 40 میلیون دلاری در ژوئن سال جاری است. 

Maven 11 Capital که در می 2017 تأسیس شد، در 27 شرکت منحصراً در فضای DeFi و Web 3.0 سرمایه گذاری کرده است. این شرکت به ترتیب در جولای و نوامبر 2021 سرمایه‌گذار اصلی در دورهای اولیه خصوصی برای سرویس داده اوراکل RedStone و شرکت متاورس استک Odyssey بود.

11S MAVEN استراتژی سرمایه گذاری متمرکز در درجه اول در شناسایی فناوریهای نوظهور. به این ترتیب، این شرکت در تعدادی از پروژه‌ها، از جمله دارایی‌های ارزهای دیجیتال استوار بیت‌کوین ( BTC ) و اتر ( ETH )، علاوه بر Aave (AAVE)، Uniswap ( UNI ) و Yearn Finance ( YFI ) و همچنین موقعیت های گمانه زنی بیشتر در پروژه های نوپا OlympusDAO ، Nym Tech ، و Arweave ، در میان دیگران.

بنابراین ما یک کاری انجام دادیم …
احتمالاً چیزی نیست.

اما با جدیت تمام، تمام این تیم متشکل از افراد #DeFi Degen و #Web3 فکر می کنند که به حمایت از سرمایه گذاری های فعلی و جدید ما در احمقانه ترین و هیجان انگیزترین فضای موجود ادامه می دهند.

2 دسامبر 2021

صندوق سرمایه گذاری Maven 11 تمایل سرمایه گذاران رو به رشد برای شناسایی و سرمایه گذاری در بازی های نوظهور بلاک چین و رمزارز را برجسته می کند. همانطور که کوین تلگراف روز چهارشنبه گزارش داد، مت ژانگ، کهنه کار سابق وال استریت، یک صندوق رمزنگاری ۱.۵ میلیارد دلاری را راه اندازی کرد که به سرمایه گذاری در بازی های امیدوارکننده بلاک چین و همچنین تجارت دارایی های رمزنگاری اختصاص داده شده است. 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع