اخیراً در مورد تصمیم فیس بوک برای تغییر نام تجاری متا، با هر دو استدلال موافق و مخالف، صحبت های زیادی شده است، اما چیزی که بدون شک تأثیر زیادی بر بازار ارزهای دیجیتال متاورس داشته است.
طی دو هفته گذشته، شاهد افزایش ارزهای دیجیتال متاورس بوده ایم و به نظر می رسد این تنها شروع رشد این بخش در بقیه سال 2021 و تا سال 2022 باشد. بخش عمده ای از این رشد، تحقق بیشتر و بیشتر شدن دنیای مجازی بوده است. برای میلیون ها نفر در سراسر جهان جذاب تر است زیرا تعداد بی پایانی از امکانات ارائه شده برای کاربران است.
Axie Infinity (AXS)
محورنمودار قیمت روزانه AXS/USD. 
منبع: TradingView

Axie Infinity، یک تجارت آنلاین مبتنی بر بلاک چین و نبرد آنلاین 
بازی برای کسب درآمد ، ارزش بازار خود را قبل از اصلاح به بیش از 8 میلیارد دلار، به 8.4 میلیارد دلار رساند.
رمز ارزهای رمزنگاری شده بومی Axie Infinity (AXS) با افزایش بیش از 20 درصدی متاورس افزایش یافته «fomo» به قیمت 150 دلار رسید و قبل از اصلاح به کمی بیش از 130 دلار رسید.
با توجه به اینکه Axie رهبر بازار در بخش بازی‌های متاورس است، مشاهده این نوع دستاوردها گویای پروژه‌های جدیدتر بازی مبتنی بر بلاک‌چین پایین‌تر است، زیرا آنها به‌دنبال ایجاد نامی برای خود در سراسر پذیرش به‌سرعت رو به رشد بازی‌های بازی برای کسب درآمد هستند. .
JEDSTAR (JED)
تبر جدنمودار قیمت روزانه JED/USD. 
منبع: TradingView

JEDSTAR (JED$)، توکن DeFi در DECO (اکوسیستم غیرمتمرکز) پروژه بازی، در هفته گذشته بیش از 200 درصد رشد داشته است و از 0.3 دلار به بیش از 0.9 دلار رسیده است و اکنون در یک نقطه ورود عالی برای سرمایه گذاران جدید با ارزش بازار 42 دلار است. میلیون دلاری، به نظر می رسد که با ارائه به روز رسانی های جدید توسط تیم توسعه، بیشتر افزایش یابد. 
یکی از این به‌روزرسانی‌ها شامل ابتکار STARSTAKING آن‌ها برای دارندگان JED است که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و تا ۱۲۰ برابر بازده در توکن GameFi جدید KRED دریافت کنند. 
این در بازار آینده NFT آنها AGORA، بازی با ورق کلکسیونی، بازی Metaverse MMORPG و در یک مشارکت بسیار هیجان انگیز با Skill Gaming برای STARDOME استفاده خواهد شد که باعث می شود KRED به عنوان اولین CAAS (ارز به عنوان سرویس) در جهان در پلتفرم Skill Gaming استفاده شود. بیش از 30000 گیمر
با توجه به اینکه JEDSTAR یک پروژه نسبتاً جدید در مقایسه با Axie Infinity است، سرمایه‌گذاران از این فرصت برای تبدیل شدن به سرمایه‌گذار اولیه در نقشه راه آینده این پروژه استفاده کرده‌اند. 
در مقایسه با اوج‌هایی که Axie Infinity در ارزش بازار به آن رسیده است، میزان پتانسیل رشد آینده JEDSTAR DECO را در هفته‌ها و ماه‌های آینده نشان می‌دهد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع