75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

این شرکت همچنین در اولین فروش بیت کوین خود در سه ماهه گذشته 34 میلیون دلار ضرر کرده است، اما گفته است که برای دریافت ضرر مالیاتی انجام شده است.

MicroStrategy می‌گوید هیچ برنامه‌ای برای توقف تجارت بیت‌کوین وجود ندارد زیرا ضرر کاغذ به 1.3 میلیارد دلار می‌رسد


شرکت تجزیه و تحلیل نرم افزار MicroStrategy بیش از یک میلیارد دلار از دست دادن کاغذ در بیت کوین خود ثبت کرد.بیت کوین) دارایی های دیجیتال در سال 2022 است، اما می گوید برنامه ای برای توقف تجارت دارایی دیجیتال ندارد.

MicroStrategy سه ماهه چهارم و پایان سال 2022 خود را منتشر کرد درآمد در 2 فوریه که نشان می‌دهد هزینه‌های کاهش ارزش ثبت شده در دارایی‌های BTC، خالص از سود فروش، نزدیک به 1.3 میلیارد دلار در کل سال 2022 بوده است.

علیرغم زیان کاغذ، در 2 فوریه درآمد صدا زدن اندرو کانگ، مدیر مالی MicroStrategy، گفت:

ما ممکن است به دنبال تراکنش‌های اضافی باشیم که ممکن است از نوسانات قیمت بیت‌کوین یا سایر نابسامانی‌های بازار که با استراتژی بلندمدت بیت‌کوین ما سازگار است، بهره ببرند.

در تماس، مایکل سیلر، بنیانگذار MicroStrategy گفت که این شرکت عملکرد سهام خود را با “تعدادی از معیارهای مختلف” اندازه گیری می کند و می گوید: “مهم ترین معیار عملکرد بیت کوین است.”

Saylor از MicroStrategy اضافه شده است ابتدا اعلام کرد در آگوست 2020 در حال خرید بیت کوین بود و در آن زمان «توانست از بیت کوین به عنوان شاخص پیشی بگیرد».

در ارائه سود سه ماهه چهارم، این شرکت تحلیل خود را از عملکرد قیمت سهام خود در مقایسه با بیت کوین، شاخص ها و رقبای خود به اشتراک گذاشت. تصویر: میکرواستراتژی

او گفت که سهام این شرکت از آگوست 2020 نسبت به رشد 98 درصدی بیت کوین 117 درصد افزایش یافته است و افزود:

تنها پناهگاه امن واقعی برای یک سرمایه گذار نهادی بیت کوین است. بیت کوین تنها کالای دیجیتالی است که به طور جهانی به رسمیت شناخته شده است و بنابراین اگر سرمایه گذار هستید، بیت کوین پناهگاه امن شما در این زمینه است.

کانگ اظهار داشت که MicroStrategy در مجموع 132,500 بیت کوین به ارزش 1.84 میلیارد دلار تا 31 دسامبر 2022 در اختیار داشت. 14,890 بیت کوین مستقیماً توسط این تجارت نگهداری می شد و مابقی در شرکت تابعه آن MacroStrategy LLC نگهداری می شد.

مربوط: مؤسسات ایالات متحده 85 درصد از خرید بیت کوین را با علامت بسیار مثبت – Matrixport – تشکیل می دهند

اواخر سال گذشته این شرکت یک قسمت فروخت از دارایی های بیت کوین خود برای اولین بار. کانگ در بحث فروش گفت که 704 بیت کوین فروخته شد تا ضرر مالیاتی در حدود 34 میلیون دلار بدست آورد.

او افزود حتی با فروش، این شرکت “دارای خالص ما را 2500 بیت کوین در طول سه ماهه افزایش داد.”

درآمد کلی MicroStrategy برای سه ماهه چهارم 132.6 میلیارد دلار بود که ظاهراً از انتظارات وال استریت بالاتر بود. زیان هر سهم در سه ماهه چهارم به 21.93 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت سهام MicroStrategy در معاملات پس از ساعت کاری بیش از 4 درصد کاهش یافته بود. با توجه به داده های Yahoo Finance.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر