MicroStrategy بین جولای تا اکتبر امسال 8957 بیت کوین را با قیمت متوسط ​​46876 دلار به ازای هر سکه خریداری کرد.

شرکت هوش تجاری – MicroStrategy Incorporated – در سه ماهه سوم سال 2021 با خرید 8957 بیت کوین در آن دوره، تلاش های خود را در زمینه ارزهای دیجیتال دو برابر کرد. بنابراین، این شرکت اکنون حدود 7 میلیارد دلار از دارایی دیجیتال اولیه (محاسبه شده با قیمت های امروز) را در اختیار دارد.

میکرواستراتژی: نهنگ بیت کوین

MicroStrategy نتایج را در گزارش درآمد سه ماهه سوم خود اعلام کرد . بر اساس آن، این شرکت بین ژوئیه تا اکتبر امسال 8957 بیت کوین را با هزینه کل 420 میلیون دلار خریداری کرد، در حالی که میانگین قیمت هر سکه 46876 دلار بود.

میکرواستراتژی
نتایج سه ماهه سوم MicroStrategy، منبع: microstrategy.com

به این ترتیب، کل ذخیره به 114042 بیت کوین رسید. در حال حاضر، ارزش دلار ارز دیجیتال پیشرو در حدود 61000 دلار است، به این معنی که دارایی MicroStrategy کمی بیش از 7 میلیارد دلار ارزش دارد.

این شرکت نرم‌افزاری همچنین اعلام کرد که دارایی‌های BTC خود را از همان دوره در سال 2020 تقریباً 200٪ افزایش داده است.

میکرواستراتژی
نتایج سه ماهه سوم MicroStrategy، منبع: microstrategy.com

گاو نر برجسته بیت کوین مایکل سیلر – مدیر اجرایی MicroStrategy – شرکت خود را به عنوان “بزرگترین مالک شرکت سهامی عام در جهان” از دارایی دیجیتال پیشرو توصیف کرد. او تاکید کرد که این سازمان موضع خود را طرفدار BTC حفظ خواهد کرد و در آینده توکن های بیشتری به دست خواهد آورد

ما به ارزیابی فرصت ها برای جذب سرمایه اضافی برای اجرای استراتژی بیت کوین خود ادامه خواهیم داد.

در واقع، «به دست آوردن و نگه داشتن بیت کوین» یکی از اهداف اصلی شرکت میکرواستراتژی است. به طور خاص: خرید BTC از طریق استفاده از جریان‌های نقدی اضافی و معاملات بدهی و حقوق صاحبان سهام. ارز دیجیتال اصلی را برای بلندمدت نگه دارید؛ و رهبری جامعه را فراهم کند.

هیچ قیمت بیت کوین نمی تواند مایکل سیلر را به فروش برساند

رهبر MicroStrategy، به هر حال، یکی از بزرگترین حامیان بیت کوین است. در یک حضور اخیر ، او با بیان اینکه هیچ نیرویی نمی‌تواند او را مجبور به فروش هر گونه توکن، چه توکن‌های شخصی یا متعلق به شرکتی که او اداره می‌کند، حمایت کرد.

او به عنوان یک مدافع واقعی دارایی، با پیتر شیف مخالفت کرد. دومی، که منتقد معروف صنعت ارزهای دیجیتال است، ادعا کرد که بیت کوین دارایی است که «پتانسیل بیشتری برای فقیر کردن شما دارد». در مقابل، سیلور گفت: «با خرید بیت کوین شانس بسیار بیشتری برای ثروتمند شدن وجود دارد تا خرید طلا».

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع