بانک رمزنگاری MinePlex عملکرد سهامداری کالا را راه اندازی کرد.
کاربران بازار دارایی غیرمتمرکز کراس فای بومی آن دسترسی خواهند داشت.
با استفاده از این، کاربران می توانند لوازم الکترونیکی و گجت ها را با نرخ های کمتر خریداری کنند.
بانک رمزنگاری MinePlex راه‌اندازی عملکرد نوآورانه 
 سهام‌داری 
کالا را برای کاربران 
بازار دارایی‌های غیرمتمرکز کراس‌فای بومی خود اعلام کرده است 

این به آنها این شانس را می دهد که لوازم الکترونیکی و ابزارهای الکترونیکی را با قیمت های بسیار کاهش یافته خریداری کنند.
در مکاتبات ایمیلی با CoinQuora، این شرکت اعلام کرد که عملکرد جدید سهام‌بندی کالا که توسط MinePlex معرفی شده است، با هدف ارائه این فرصت به کاربران برای خرید انواع گجت‌ها و لوازم الکترونیکی با 90 درصد تخفیف از قیمت اصلی است.
عملکرد جدید بر استفاده از راه حل های مالی غیرمتمرکز متکی است و مستلزم استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان اهرمی برای جلوگیری از وام های بانکی است. 
توسط 
ردی نشانه معدن بومی MinePlex رمزنگاری بانک، کاربران می توانند محصولات را خریداری و دریافت آنها را در پایان یک دوره مجموعه ای ردی.
مورد دوم با توجه به میزان دارایی های تعهد شده و سهم از قیمت اصلی محصولی که کاربران مایل به خرید هستند تعیین می شود. 
شرایط شرط بندی در بلوک های دقیقه ای با درصد قیمت محصول در دقیقه نسبی محاسبه می شود.
الکساندر ماماسیدیکوف، مدیرعامل MinePlex، در مورد این راه اندازی اظهار نظر کرد:
ویژگی سهامداری کالا یک جایگزین مالی عالی برای وام های اعتباری است که منجر به قیمت های بالاتر می شود. 
در عوض، مدل ما جایگزینی با کارمزد صفر برای وام‌های محصولات با کالای نسبتاً در دسترس – زمان – ارائه می‌کند که در فضای کریپتو وقتی صحبت از بازدهی به میان می‌آید بسیار ارزشمند است.
MinePlex طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد که در MinePlex CrossFi Marketplace جاسازی شده است، و آن را به مکانی مناسب و با ارزش افزوده برای دارندگان ارزهای دیجیتال و تازه واردان در فضای رمزنگاری تبدیل می کند.
ادغام برنامه بانکی بومی MinePlex و کیف پول MinePlex استفاده از بازار را با ساده‌سازی نقل و انتقالات و نظارت بر استخرهای شبکه، تاریخچه تراکنش‌ها و پویایی بازار قیمت‌های توکن PLEX و MINE ساده‌تر می‌کند.
با توجه به افزایش مستمر قیمت‌های الکترونیک و سایر کالاها در سراسر جهان با توجه به وضعیت اقتصادی جهانی، تیم توسعه MinePlex معتقد است که راه‌اندازی نسل جدید بانک رمزنگاری موبایل برای کمک به کاربران برای ورود به دنیای 
ارزهای دیجیتال ضروری است .
MinePlex با توکن مایع بومی و برنامه جامع خود، به کاربران امکان دسترسی به یک برنامه بانک رمزنگاری موبایل قابل اعتماد را برای استفاده فوری از ارزهای دیجیتال در سطح جهانی در معاملات روزمره با تولید ارزش و مدیریت دارایی در زمان واقعی می‌دهد.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع