هیاهوی تبلیغاتی در مورد NBA Top Shot تا پایان تابستان خنک شده بود ، اما این هفته نسخه تقویت کننده Run it Back 05-06 شاهد افزایش فروش شدید بود.

به طور خلاصه

  • فروش جدید NBA Top Shot جدید Run it Back با نرخ 7 خرید در دقیقه به فروش رسیده است.
  • شش NBA Hall-of-Famets اولین حضور خود در Top Shot را انجام می دهند.
  • بسته های تقویت کننده برای Run it Back 05-06 هر کدام 169 دلار قیمت دارد.

جمع آوری داده NFT CryptoSlam! پس از انتشار مجموعه بسته های تقویت کننده جدید در 14 اکتبر به نام “Run it Back 05-06” ، افزایش 128 درصدی فروش مجموعه کارت های معاملاتی دیجیتال NBA Top Shot گزارش شده است.

تقویت کننده های جدید Run it Back بر یک فصل محوری در تاریخ NBA تمرکز می کنند. فصل 2005-2006 دواین وید بازیکن میامی هیت را از ستاره تمام ستاره ها به سوپراستار کشاند و سپس او را با تاج گل لورن MVP فینال تاجگذاری کرد. 

دوز روزانه شما از اخبار ارزهای رمزپایه ، یادگیری ، شایعات و بحث ها. گوش کن

قطره جدید NBA Top Shot دارای اولین لحظات دواین وید در Top Shot است. او یکی از شش تالار فاخر NBA است که اولین بار در این مجموعه ظاهر شدند ، از جمله شکیل اونیل ، آلن ایورسون ، بن والاس و تریسی مک گریدی.

با 169 دلار در هر بسته ، کالاهای کلکسیونی ارزان نیستند ، اما هر بسته شامل یک مجموعه بسیار جمع آوری شده با شماره 1-990 و چهار لحظه “مجموعه بایگانی” بین 10 تا 20000 عدد است. مجموعه آرشیو یک افزودنی جدید برای سری Top Shot است که هدف آن سهولت جمع آوری لحظات تاریخی NBA برای مجموعه داران جدید است. 

امروز ، حساب کاربری NBA Top Shot در توییتر اعلام کرد که تقویت کننده ها با نرخ “7 خرید در دقیقه” فروخته می شوند. در 24 ساعت گذشته ، “افزود:” طی روز گذشته ، ما 9،921 خرید از Run It Back 2005-06 Moment Collectibles به تنهایی مشاهده کرده ایم. “

NBA Top Shot با اکران این سریال در اکتبر گذشته شروع شد. قبل از باز شدن برای عموم ، مجموعه بتا بسته 17000 کاربر 43000 بوستر تصادفی خریداری کرده بودند و درآمد NBA Top Shot در زمان راه اندازی بیش از 2 میلیون دلار بود . 

از آن زمان ، NBA Top Shot در طول حدود 10.5 میلیون معامله از بیش از 350.000 خریدار تقریبا 750 میلیون دلار فروش جمع آوری کرده است. جمع آوری NFT Pranksy حتی درگیر شد. در ابتدای سال ، وی به مناسبت سالروز تولد لبرون جیمز ، 105،000 دلار در Top Shot کاهش داد .تریدر مبلغ 105 هزار دلار از کلکسیونی های NBA Crypto برای Bday LeBron James دریافت می کندبرای تولد لبرون جیمز ، معامله گر NFT Pranksy تصمیم گرفته است در NBA Top Shot ، بازی کارت بازرگانی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین که اخیرا پول زیادی برای …اخبارکسب و کارتیم هاکی2 دقیقه خواندن 

NBA Top Shot در 22 فوریه زمانی که 45 میلیون دلار فروش در یک روز گزارش شد ، به اوج فروش خود رسید. روز بعد ، گروهی از کلکسیونرها وقتی مبلغ 208،000 دلار برای برجسته ترین اثر لبرون جیمز پرداختند ، رکورد این سریال را ثبت کردند . 

این تبلیغات در اواسط تابستان از بین رفت و از آن زمان ، فروش روزانه NBA Top Shot تنها گهگاه از مرز 1 میلیون دلار عبور کرده است. روزی که Run it Back 05-06 منتشر شد ، فروش روزانه به 4.5 میلیون دلار رسید. 

با این حال ، هیجان شدید این هفته برای مجموعه جدید Run it Back نشانه آن است که رونق فروش NBA Top Shot هنوز به پایان نرسیده است.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکرشده بوده ومسئولیت آن با تریگوویو نمی باشد”

منبع