NEAR Protocol با Google Cloud برای پشتیبانی از توسعه دهندگان Web3 همکاری می کند

تحت همکاری با پروتکل NEAR، Google Cloud از توسعه دهندگان NEAR در ایجاد و مقیاس بندی پروژه ها و برنامه های Web3 خود پشتیبانی می کند.

بنیاد NEAR یک همکاری جدید بین Google Cloud و NEAR Protocol را اعلام کرده است که زیرساختی را برای پلتفرم راه اندازی Web3 NEAR، Pagoda فراهم می کند.

با توجه در اطلاعیه 4 اکتبر، این مشارکت به Google Cloud اجازه می‌دهد تا با فراهم کردن زیرساخت برای ارائه‌دهنده گره فراخوانی از راه دور (RPC) NEAR، «پشتیبانی فنی» را برای دریافت‌کنندگان کمک مالی NEAR ارائه کند.

Near Protocol یک برنامه غیرمتمرکز است پلت فرم (DApp) که بر قابلیت استفاده در میان توسعه دهندگان و کاربران تمرکز دارد. از فناوری شاردینگ برای دستیابی به مقیاس پذیری استفاده می کند و به عنوان رقیب اتریوم نیز چنین است قابلیت قرارداد هوشمند و یک بلاک چین اثبات سهام (PoS).

Pagoda که در فوریه 2022 راه اندازی شد، یک پلتفرم استارت آپی است که به توسعه دهندگان Web3 که در NEAR ساخته می شوند، مجموعه ابزارهای تمام پشته را برای ساخت، راه اندازی و نگهداری پروژه های Web3 یا DApp های خود بر روی بلاک چین ارائه می دهد.

در بیانیه‌ای، کارلوس آرنا، مدیر دارایی‌های دیجیتال گوگل کلود، گفت که زیرساخت‌های شرکتش به توسعه‌دهندگان NEAR امکان «ساخت و مقیاس‌سازی» را می‌دهد و گفت که این شرکت به حمایت از «محصولات و خدمات جدید در پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین» ادامه خواهد داد.

مربوط: درس گرفته شده؟ Sky Mavis با Google Cloud همکاری می کند تا از یک هک دیگر Ronin جلوگیری کند

در سپتامبر، Google Cloud مشارکت مشابهی را امضا کرد با پلت‌فرم بلاک چین قرارداد هوشمند بایننس BNB Chain، به استارت‌آپ‌هایی که در حال ساخت محصولات و خدمات بر روی بلاک چین BNB هستند، اجازه می‌دهد تا بتوانند بر روی زیرساخت مقیاس‌پذیر، امن و منبع باز Google Cloud ایجاد کنند.

Google Cloud یک تیم دارایی های دیجیتال جدید در ژانویه برای حمایت از توسعه و تکامل اکوسیستم بلاک چین. تمرکز تیم دارایی دیجیتال بر کمک به مشتریان Google Cloud در ایجاد، تجارت ارزش فروشگاهی و راه اندازی محصولات جدید بر روی پلتفرم های مبتنی بر بلاک چین است.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر

پیام بگذارید