پل چند ضلعی

  • یک ماه پیش، NewsCrypto با Polygon همکاری کرد.
  • NewsCrypto اعلام کرد که پل توکن Polygon که آنها توسعه داده اند اکنون در شبکه اصلی فعال است.

یک ماه پیش، NewsCrypto برای بهبود قابلیت همکاری و اتصال شبکه Polygon به Stellar با Polygon همکاری کرد و توکن‌های Wrapped XLM (wXLM) را ایجاد کرد که در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز Polygon (DeFi) استفاده می‌شود .

این پل مدتی است که در حال توسعه بوده است و نسخه آزمایشی عمومی در اوایل اکتبر منتشر شد. اکنون، با تکمیل و آزمایش کامل همه چیز، پل آماده است تا فرصت‌هایی را برای میلیاردها دلار نقدینگی در Stellar ایجاد کند تا به تمام آنچه اکوسیستم DeFi Polygon ارائه می‌کند دسترسی داشته باشد.

در 27 اکتبر، NewsCrypto اعلام کرد که پل توکن Stellar – Polygon که مدت‌ها در انتظار آن بودیم، اکنون در شبکه اصلی فعال است. علاوه بر این، این پل دارای ویژگی Proof of Reserve Chainlink برای تضمین بالاترین امنیت ممکن است.

به گفته این شرکت، این پل به همه دارندگان XLM اجازه می دهد تا توکن های خود را از بلاک چین بومی Stellar به Polygon، بزرگترین راه حل مقیاس پذیری اتریوم با اکوسیستم DeFi به سرعت در حال رشد، تعویض کنند. علاوه بر این، کاربران Polygon را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به رفتن به شبکه دیگری، در معرض XLM قرار بگیرند.

در گسترش بیشتر، این شرکت گفت که وقتی کاربران توکن‌های XLM خود را با Polygon تعویض می‌کنند، توکن‌های wXLM (Wrapped XLM) را دریافت می‌کنند. و طبق گفته تیم، همیشه می‌توان آن را از طریق پل به نسخه بومی Stellar بازگرداند.

نکته جالب در مورد این پل این است که هزینه مبادله تنها 1 XLM در هر مبلغی است. با این حال، این شامل هزینه های تراکنش برای قرارداد هوشمند و گره اثبات زنجیره لینک است. در واقع به این دلیل است که هر دو زنجیر هزینه گاز بسیار پایینی دارند.

علاوه بر این، NewsCrypto تاکید کرد که ویژگی Proof of Reserve Chainlink را اجرا کرده است تا اطمینان حاصل شود که موجودی‌ها و تراکنش‌ها به طور مداوم با استفاده از منابع داده مستقل و قابل اعتماد همگام‌سازی می‌شوند. NewsCrypto می‌گوید: با انجام این کار، «حتی اگر جریان داده‌های خود پل به نوعی به خطر بیفتد، داده‌های مربوطه همیشه توسط یک گره زنجیره‌ای مستقل در Stellar پشتیبان‌گیری می‌شوند».

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع