• گزارش‌ها حاکی از آن است که بازار کریپتو به بالاترین حد خود رسیده است و فضای NFT نیز در حال رونق است.
  • در میان بسیاری از پروژه‌های بازی P2E Metaverse، به نظر می‌رسد Ertha یکی از داغ‌ترین بازی‌های حال حاضر باشد.
  • ارتاورس دارای یک نمایش مجازی سه بعدی از یک سیاره زمینی آینده نگر با NFT های زمینی منحصر به فرد است.

بازار ارزهای دیجیتال در بالاترین سطح خود قرار دارد و دنیای NFT در حال رونق است . Ertha یکی از داغ‌ترین پروژه‌های بازی P2E (بازی برای کسب درآمد) Metaverse است و در حال حاضر به تناسب باورنکردنی محصول با بازار دست یافته است، در حالی که هنوز در دور فروش خصوصی NFT است.

ارتاورس یک نمایش مجازی سه بعدی از یک سیاره زمینی آینده نگر با NFTهای زمینی منحصر به فرد است که به 350000 تقسیم شده است – که در منابع و ویژگی ها متفاوت است. مالکان زمین در حال پیوستن به یک شبیه سازی مداوم و شبیه به زندگی هستند تا خانه های خود را بسازند، محیط خود را سفارشی کنند، در سیاست شرکت کنند و با ایجاد و هدایت اقتصاد درون بازی درآمد واقعی کسب کنند.

بیش از 2000 Hexs قبلاً در چند روز اول فروش خصوصی به مالکان فردی فروخته شده است. عربستان سعودی در دنیای ارتها که نماینده یک کشور نفت خیز در زمین واقعی است، ظرف چند ساعت به فروش رسیده است – این نشان دهنده هیاهوی فوق العاده در مورد مالکیت زمین NFT در ارتا است.

درآمد و فرصت های آینده معیار اصلی خرید هستند. سرمایه گذاران در حال به دست آوردن قطعات عظیم زمین – کل مناطق و حتی کشورها هستند. تقاضا تا کنون بسیار فراتر از انتظارات بوده است، زیرا سرمایه گذاران و گیمرهای باهوش از فرصت کمیاب برای به دست آوردن زمین های با ارزش تر HEX NFT با قیمت های پایین تر اولین دور فروش خصوصی استفاده می کنند.

ترکیب منحصربه‌فرد P2E و P2L (بازی برای یادگیری) Ertha، گیرنده‌های آدرنالین گیمرهای آینده را تحریک می‌کند و آنها را به فکر کردن درباره استراتژی‌های آینده وادار می‌کند. اولین اتحادیه‌ها و قبیله‌های درون‌بازی قبلاً امضا شده‌اند و مشتاقانه منتظر شرکت در این متاورز پرسود و باارزش هستند – عجله دیربازان را برای ربودن جذاب‌ترین NFT‌های HEX Land.

Ertha چندین ویژگی جزئیات محور را در بر می گیرد و تصمیمات بازیکن را به صورت پویا در متاورس تأثیرگذار می کند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع