NFT کلکسیونی

  • EVE Online Alliance Tournament XVII از 6 نوامبر تا 14 نوامبر آغاز می شود
  • بازی‌های CCP اولین بازی Kill Certificate NFTs را در مسابقه اتحاد آنلاین EVE 2021 معرفی خواهند کرد.
  • شرکت‌کنندگان می‌توانند در طول این تورنمنت دو هفته‌ای، مطالبه، معامله و جمع‌آوری NFT داشته باشند.

در طول مسابقات Alliance XVII، تیم‌هایی از سراسر جهان در بزرگترین تورنمنت EVE سال بازی خواهند کرد. EVE Online ، استراتژی علمی-تخیلی نمادین MMORPG از بازی‌های CCP ، در این تورنمنت که از 6 نوامبر تا 14 نوامبر آغاز می‌شود ، بازی‌های کلکسیونی NFT را به نمایش می‌گذارد .

با توجه به این موضوع، NFT های گواهینامه Kill بر روی بلاک چین کم مصرف Tezos توسط CCP Game صادر خواهد شد . شخصیتی که ضربه نهایی را وارد می کند واجد شرایط دریافت گواهینامه کشتن NFT خواهد بود که بازیکنان می توانند آن را مبادله کرده و جمع آوری کنند.

با اولین تورنمنت در سال 2005، مسابقات اتحاد EVE یکی از اولین ورزش های الکترونیکی در بازی بود. در این سال، بازیکنان پس از پایان بازی، به مناسبت حضورشان در هفدهمین دوره مسابقات اتحاد آنلاین EVE، NFT های Kill Certificate دریافت خواهند کرد.

مهمتر از همه، 280 کشتی با نسخه محدود نیز وجود دارد که فقط برای قهرمانان مسابقات اتحاد در دسترس است. در واقع، این فضاپیماهای بی نظیر در مرکز بسیاری از بدنام ترین داستان های EVE قرار داشته اند و مجموعه داران و PvP ها به طور یکسان از آنها قدردانی می کنند.

CCP Games در اقدامی برای پذیرش نوآوری و پایداری، بلاک چین Tezos را برای NFT های خود انتخاب کرد . واضح است که برخلاف بلاک چین های Proof of Work معمولی، روش پیشگامانه اثبات سهام تزوس دو میلیون برابر انرژی کمتری برای ایمن سازی شبکه خود مصرف می کند. در نتیجه، تزوس به شیوه ای سازگار با محیط زیست، با مصرف انرژی کم و تاثیر کربن کم کار می کند.

بهترین از همه، EVE Online یک MMORPG سفینه فضایی رایگان است که در آن بازیکنان می‌توانند مسیر خود را از بین انبوهی از گزینه‌های جایگزین انتخاب کنند. در یک سندباکس همیشه در حال گسترش، بازی کاوش در فضا، درگیری‌های عظیم PvP و PvE و اقتصاد پر جنب و جوش بازیکن را ارائه می‌کند.

حتی بیشتر از آن، Eve Online به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در انواع مشاغل و فعالیت‌های درون بازی، مانند جنگ، سیاست، دزدی دریایی، تجارت و اکتشاف، با صدها هزار نفر دیگر که 7000 سیستم ستاره را در بر می‌گیرند، شرکت کنند.

برای تاکید، مسابقات Alliance XVII یک رویداد اصلی 40 تیمی، 10-v-10، دو حذفی، چهار روزه است که در اوایل امسال یک تورنمنت دو روزه “Feeder” برگزار می شود. در مجموع 80 تیم با بیش از 100000 بازیکن واجد شرایط رقابت کردند.

نکته قابل توجه این است که CCP بار دیگر با EVE-NT همکاری کرد تا استعدادهای بازیکن را از سراسر جهان به دفاتر CCP در ریکیاویک، ایسلند بفرستد، جایی که رویداد به صورت زنده از توییچ پخش خواهد شد. لازم به ذکر است، مسابقات در تاریخ 6 و 7 نوامبر آغاز شد و تا 14 نوامبر با فینال در یکشنبه، 14 نوامبر 2021 ادامه خواهد داشت.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع