PayPal بزرگترین حجم بیت کوین خود را از زمان سقوط قیمت بیت کوین در ماه مه ثبت می کند

بیت کوین ( BTC ) حجم معاملات در سطح جهانی و ارائه دهنده خدمات پرداخت پی پال 145.60 میلیون $ در 20 اکتبر رسید، فقط به عنوان رمزنگاری معیار بسیج به سمت رکورد خود را در نزدیکی 67،000 $ .

جدیدترین افزایش حجم از بالاترین میزان از زمان سقوط قیمت بیت کوین در 19 مه از حدود 43.500 دلار به پایین تا 30.000 دلار رسید. در آن روز ، حدود 304 میلیون دلار BTC تغییر کرد ، تقریبا دو برابر حجم ثبت شده در 20 اکتبر.

حجم Bitcoin PayPal. منبع: ByBt.com

با این وجود ، در هر دو مورد ، مشخص نیست که آیا حجم خریدها به دلیل افزایش خرید در حین افزایش قیمت بیت کوین یا فروش مجدد در نزدیکی اوج های اخیر بوده است. به هر دلیلی که باشد ، خواندن PayPal نشان دهنده افزایش فعالیت خرده فروشی در 20 اکتبر است ، که بیشتر با افزایش جستجوهای اینترنتی در مورد کلمه کلیدی “بیت کوین” نشان داده شده است.

علاقه بیت کوین به اینترنت در روز چهارشنبه به اوج خود رسید. منبع: Google Trends

رونق خرده فروشی؟

قابل ذکر است ، PayPal به کاربران اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری 1 دلار شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کنند. در نتیجه ، شرکت خدمات پرداخت به عنوان یک پلتفرم مناسب برای سرمایه گذاران خرده فروشی مطرح شده است ، حرکتی که توسط صنعت به عنوان نشانه ای برای پذیرش گسترده تر رمزنگاری ها شناخته می شود.

جالب اینجاست که از زمان پی پال به بخش رمزنگاری ، تعداد آدرسهای منحصر به فرد دارای حداقل 1 دلار BTC از 26.83 میلیون در 20 نوامبر 2020 به 33.89 میلیون در زمان مطبوعات افزایش یافته است. در همین حال ، در 20 اکتبر ، تعداد 34.12 میلیون نفر بود که بالاترین رکورد تاریخ است.

بیت کوین
آدرس های BTC با موجودی بیشتر از 1 دلار. منبع: CoinMetrics ، Messari 

الکساندر واسیلیف ، یکی از بنیانگذاران/مدیر ارشد مشتریان خدمات پرداخت رمزنگاری Mercuryo ، هجوم PayPal به صنعت رمزنگاری را نشانه ای از رونق خرده فروشی دانست. وی انتظار داشت سود بیت کوین در سه ماهه چهارم و پایانی سال 2021 پایان یابد زیرا معامله گران روزانه به دنبال شبکه های ایمنی در برابر افزایش مداوم تورم هستند.

مطالب مرتبط:  بیت کوین اصلاح را افزایش می دهد زیرا اتریوم “رد کامل تصویر” را در بالاترین حد خود می بیند

واسیلیف به Cointelegraph گفت: “افزایش فشار خرید از کاربران PayPal و تأثیر متناظر آن بر قیمت بیت کوین ممکن است در سه ماهه چهارم یک تحول چشمگیر ایجاد کند و با پایان سال”.”این شرکت میلیون ها مشتری دارد و خرید گسترده BTC می تواند به طور م Bitcoinثر بیت کوین را به بالاترین حد خود برساند […] با ارزش ATH در 67 هزار دلار ، ممکن است تا پایان سال شاهد قیمت بدتر 80،000 دلار باشیم. بهترین سناریو 100000 دلار. “

PayPal حدود 392 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد ، اما خدمات رمزنگاری آن فقط در ایالات متحده و بریتانیا در دسترس است. در همین حال ، این شرکت همچنین به دنبال ورود به بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که نشان دهنده گسترش خارج از بخش بیت کوین است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع