دنیای ارزهای دیجیتال شاهد یک منظره آشنا است: یک سکه میم در آتش. PEPE، نشانه ای که با قورباغه مورد علاقه اینترنت مزین شده است، در هفته های اخیر به شدت افزایش یافته است و سرمایه گذاران را به این فکر واداشته است که آیا این طلوع عصر جدیدی است یا یک مد زودگذر.

PEPE On A Tear: اوج های جدید و فعالیت نهنگ

در طول ماه گذشته، PEPE در حال افت بوده است، فراتر از انتظارات بوده و ردپایی سبز برای سرمایه گذاران باقی گذاشته است. قیمت پیروزمندانه به بالاترین حد خود رسید و تنها در 30 روز بیش از 100٪ افزایش یافت. این افزایش نجومی به صاحبان خوشحالی تبدیل شد، به طوری که داده های IntoTheBlock نشان می دهد که 97 درصد بسیار سودآور بودند.

داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که Pepe در هفته گذشته 56 درصد و در ماه گذشته 99 درصد افزایش یافته است و جایگاه خود را به عنوان سومین سکه بزرگ میم از نظر ارزش بازار از Dogwifhat (WIF) بازیابی کرده است.

حرکت صعودی هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نداده است. 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 3.7 درصدی دیگری بودیم که PEPE را به اوج فعلی خود رساند. این عملکرد چشمگیر نه تنها از نظر مالی، بلکه در رسانه های اجتماعی نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. حجم اجتماعی سکه افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش علاقه و گفتگوهای آنلاین است.

با افزودن سوخت به آتش، نهنگ، اصطلاحی که برای سرمایه گذاران بزرگ با قدرت خرید قابل توجهی استفاده می شود، موج ایجاد کرده است. Lookonchain، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین، اخیرا گزارش داده است که نهنگی 500 میلیارد PEPE را از بایننس، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، برداشت کرده است. این تجمع انبوه نشان دهنده رای اعتماد به اندازه نهنگ به آینده PEPE است.

خرید موتور دیوانگی یا داغ شدن بیش از حد؟

در حالی که افزایش اخیر قیمت و هیاهوی رسانه های اجتماعی بدون شک نشانه های مثبتی هستند، برخی از تحلیلگران توصیه می کنند احتیاط شود. نگاه دقیق‌تر به شاخص‌های فنی نشانه‌های بالقوه یک بازار بیش از حد گرم را نشان می‌دهد. را جریان پول Chaikin (CMF)که فشار خرید و فروش را اندازه گیری می کند، کاهشی را به ثبت رسانده است.

به طور مشابه، شاخص جریان پول (MFI) و شاخص قدرت نسبی (RSI) هر دو در منطقه خرید بیش از حد معلق هستند، که نشان می‌دهد ممکن است قیمت PEPE اصلاح شود.

پیچیده تر کردن تصویر وجود فشار فروش است. در حالی که برخی از سرمایه گذاران در حال انباشته شدن هستند، برخی دیگر ممکن است سود خود را نقد کنند. Santiment، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، هفته گذشته افزایشی را در خروجی صرافی PEPE مشاهده کرد که نشان دهنده فشار خرید است. با این حال، آنها همچنین به افزایش عرضه در مبادلات اشاره کردند که نشان می دهد برخی سرمایه گذاران ممکن است از قیمت بالا برای فروش سوء استفاده کنند.


اصلاح قیمت بالقوه

NewsBTC نمودار روزانه PEPE را برای سنجش تأثیر این فشار فروش بالقوه تجزیه و تحلیل کرد. تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد که قیمت ممکن است ابتدا به 0.0000122 دلار کاهش یابد و به طور بالقوه پشتیبانی پیدا کند و یک روند صعودی دیگر را آغاز کند. با این حال، یک اصلاح عمیق تر می تواند منجر به سقوط PEPE به 0.000010 دلار یا حتی کمتر شود.

Memecoin بیشترین معامله

در همین حال، طبق داده‌های بایننس، پپه همچنان در بین دارایی‌های ارزهای دیجیتال پرمعامله در روز گذشته قرار داشت و تنها BNB Coin (BNB)، بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از آن پیشی گرفتند.

پپه همچنان پرمعامله‌ترین سکه است و از سکه‌های محبوبی مانند Dogecoin (DOGE)، Floki (FLOKI) و Shiba Inu (SHIB) پیشی می‌گیرد.

تصویر برجسته از خیابان ART، نمودار از TradingView

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر