دارایی‌های اصلی ارز دیجیتال هیچ افزایش قابل توجهی در قیمت نشان نمی‌دهند. به این ترتیب، پیگیری برترین برندگان در بازار کریپتو دشوار است. با این حال، یک سکه نسبت به دارایی‌های اصلی ارز دیجیتال، قیمت قابل توجهی را نشان داده است.

با وجود کاهش قیمت در بازار ارزهای دیجیتال، هفته گذشته برای کوانت (QNT دلار) جالب بود. $QNT یکی از معدود توکن هایی است که علیرغم خونریزی بالای سکه ها افزایش می یابد. با توجه به این نمودار، حرکت کلی قیمت برای QNT فوق العاده صعودی به نظر می رسد.

مطالب مرتبط: نظارت بر قیمت پولکادوت: افت در این منطقه مهم برای DOT چه معنایی دارد؟

این مقاله بینش های فنی در مورد قیمت توکن Quant ارائه می دهد. همچنین، یک نمای کلی از توکن کوانت ارائه می‌کند که می‌تواند برای علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران بالقوه ارزهای دیجیتال ارزش زیادی داشته باشد. نگاهی بیاندازید.

تجزیه و تحلیل فنی قیمت کوانت

نمودار هفتگی نشان می دهد حرکت صعودی کوانت قیمت از یک خط مقاومت نزولی که از سپتامبر برقرار بود، شکسته شده است. علاوه بر این، شکست پس از جهش قیمت در منطقه حمایت افقی بلند مدت 40 دلار رخ داد.

در حال حاضر، قیمت برای تلاش برای شکستن آماده می شود. تا کنون، QNT به بالاترین حد خود یعنی 119 دلار رسیده است که فقط اندکی کمتر از ناحیه مقاومت افقی 150 دلار است. از آنجایی که RSI هفتگی در حال حاضر شکسته شده است، قیمت احتمالاً منطقه 150 دلاری را پس خواهد گرفت.

نمودار روزانه نیز چشم انداز صعودی را ارائه می دهد. این توکن از 13 ژوئن یک خط حمایت صعودی را دنبال کرده است. اخیراً در 6 سپتامبر روی خط حمایت جهش کرد. پس از آن، قیمت منطقه مقاومت افقی 110 دلار را پس گرفت و به مقاومت بعدی در 130 دلار نزدیک می شود.

QNT در حال حاضر با قیمت بالای 119 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت QNTUSD از TradingView.com

کوانت توکن خود، QNT را در سال 2018 راه اندازی کرد. این توکن با حدود 27 سنت شروع به معامله کرد. تا سال 2021 به 12 دلار رسید. در سپتامبر 2021 به 428 دلار رسید اما تا فوریه 2022 به زیر 100 دلار رسید.

در زمان راه اندازی، Quat به دلیل فروش پایین ICO، 9.5 میلیون سوزاند و کل عرضه آن را تا آوریل 2019 به 14.6 میلیون رساند. عرضه ثابت است، اگرچه ممکن است با قفل شدن توکن ها در خدمات Quant، عرضه در گردش کاهش یابد.

مطالب مرتبط: آدرس‌های فعال بیت‌کوین پایین می‌مانند، اشاره‌ای که هنوز تقاضا وجود ندارد

شبکه Quant به توسعه دهندگان بلاک چین اجازه می دهد تا dapp های چند DLT (mDApps) خود را روی چندین بلاک چین به طور همزمان راه اندازی کنند. این قابلیت همکاری مانع از این خطر می شود که یک توسعه دهنده زمان و هزینه خود را برای ساختن یک بلاک چین اختصاص دهد که در عرض چند سال از محبوبیت خود خارج می شود.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
آموزش تریدینگ ویو

لینک منبع خبر