Ravendex ، پروژه ای مبتنی بر کاردانو ، نسخه نمایشی DEX را راه اندازی می کند ، 30 درصد از تخصیص فروش بذر در چند دقیقه پر می شود

Ravendex، یک پروژه جدید Cardano، یک نسخه نمونه از اولین صرافی غیرمتمرکز خود را منتشر کرده است که شامل Swap Pools، Light and Dark Mode و سایر ویژگی‌ها است.

این اعلامیه زمانی منتشر می شود که پروژه فروش توکن Seed خود را آغاز کرده است ، با بیش از 82 میلیون توکن از 200 میلیون دلاری توکن های RAVE برای Seed Sale Allocation تا زمان نگارش این نسخه فروخته شده است.

پروژه Ravendex قصد دارد تا پایان سال یک DEX قابل اجرا را در اکوسیستم کاردانو مستقر کند. وجوه جمع آوری شده از فروش توکن های $Rave به سرمایه گذاران اولیه برای ایجاد و توسعه بیشتر پروژه استفاده خواهد شد.

ویژگی های Ravendex

Ravendex همچنین شامل یک پلتفرم سهامداری و همچنین یک پلت فرم غیرمتمرکز وام دهی و استقراض خواهد بود که آن را از سایر پروژه های شبکه Cardano متمایز می کند زیرا یکی از معدود پروژه های نسل سوم بلاک چین با ابتکار عمل است. سرمایه گذاران و ارائه دهندگان نقدینگی می توانند در ازای کارمزد تراکنش، نقدینگی را برای توکن ها فراهم کنند. کاربران همچنین می‌توانند دارایی‌های خود را در پلتفرم سهام قرار دهند تا کمیسیون و سهمی از هزینه‌های پرداخت شده توسط وام گیرندگان را به دست آورند.

طبق گفته تیم های Ravendex، صرافی غیرمتمرکز آنها دارای اتصال کیف پول وب 3.0، نمایش قیمت دارایی و امکانات لیست تراکنش خواهد بود و همچنین هزینه تراکنش های خود را در حد متوسط ​​و ایمن نگه می دارند. Ravendex می خواهد قطب اصلی مالی شبکه کاردانو باشد.

RAVE TOKEN

طبق گفته راوندکس، مقدار کل کوین‌های $RAVE قرار است به یک میلیارد برسد. در شبکه کاردانو، سرمایه گذاران می توانند توکن های خود را به اشتراک بگذارند، نقدینگی را تامین کنند و با آنها رای دهند. با رفتن به https://sale.ravendex.io/ می توانید به عنوان یک پذیرنده اولیه در فروش شرکت کنید .

Ravendex، مانند بسیاری دیگر از سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال، قصد دارد در اواخر سال جاری یک حراج عمومی راه اندازی کند. اطلاعات بیشتر در مورد پروژه Ravendex را می توانید در این وبلاگ Medium بیابید .

Ravendex ماموریت ایجاد پلتفرمی است که در آن کاربران می توانند توکن های خود را با نرخ های بسیار پایین و توانایی انجام سریع تراکنش های برون مرزی مبادله کنند. ما همچنین امیدواریم که جامعه ای از سرمایه گذاران فعال ایجاد کنیم که بتوانند در مورد مسائل رای دهند. برای ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز کاملاً مؤثر، آنها همچنین می‌توانند سکه‌ها را قرض دهند یا نقدینگی فراهم کنند.

“این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد”

منبع