سایر شبکه های اجتماعی از جمله توییتر و فیس بوک برای حمایت از NFT ها کار می کنند ، اگر نه رقیبی برای بازارهای اصلی ایجاد کنند.

Reddit ممکن است در حال آماده سازی برای راه اندازی پلت فرم NFT خود باشد

به نظر می رسد که پلت فرم رسانه های اجتماعی Reddit برای پشتیبانی ، طراحی ، ساخت و نگهداری از یک پلتفرم توکن غیرقابل جوش کارگران را استخدام می کند.

طبق اعلامیه شغلی گلخانه ، Reddit به دنبال یک مهندس پشتیبان ارشد برای پلتفرمی است که مسئول “میلیون ها کاربر برای ایجاد ، خرید ، فروش و استفاده از کالاهای دیجیتالی با پشتیبانی NFT” است. این موقعیت به حداقل پنج سال تجربه در توسعه پشتیبان و همچنین توانایی “طراحی و پیاده سازی سیستم های پیچیده توزیع شده که تحت بار زیاد کار می کنند” نیاز دارد.

در پست شغلی آمده است: “اگر چیزی در مورد NFT ها مورد توجه قرار گرفته باشد ، آنها نیز قدرت باورنکردنی در ایجاد حس مشارکت و تعلق دارند.””با هر پروژه جدید NFT ، جامعه ای پر جنب و جوش از مالکان با آن ظاهر می شود. طرفداران بزرگترین سازندگان و مارک های امروزی اکنون برای خرید مستقیم کالاهای دیجیتال از آنها – برای حمایت از آنها ، برای دسترسی منحصر به فرد و احساس ارتباط بیشتر با آنها – جمع شده اند. با گذشت زمان ، ما معتقدیم که این فقط رشد خواهد کرد و NFT ها نقش اساسی در نحوه حمایت طرفداران از سازندگان و جوامع مورد علاقه خود خواهند داشت. “

Reddit به عنوان یک رسانه برای گرد هم آوردن کاربران رمزنگاری برای سال ها عمل کرده است ، و subreddit های این پلتفرم تا حد زیادی مسئول پمپاژ قیمت توکن ها از جمله Dogecoin ( DOGE ) هستند. کاربران همچنین می توانند با ارسال مطالب خاص برای کسب پاداش ، امتیازات Community پلتفرم -نشانه های ارز دیجیتال مانند ماه یا آجر-را دریافت کنند.

مطالب مرتبط: توییتر و TikTok از NFT ها استقبال می کنند: پذیرش اصلی در حال ورود است؟

در حالی که برخی از صرافی های رمزنگاری به آرامی بازارهای NFT خود را راه اندازی کرده اند ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز برای حمایت از این فناوری کار کرده اند ، اگر نه رقیبی برای OpenSea. غول رسانه های اجتماعی فیس بوک اشاره کرد که کیف پول Novi خود احتمالاً از NFT پشتیبانی می کند ، و توییتر در ماه سپتامبر فاش کرد که در تلاش است تا کاربران بتوانند NFT را به عنوان تصویر نمایه خود نمایش دهند.

Reddit گفت: “حرکت NFT به تازگی آغاز شده است.

“این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد”

منبع