اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

این شرکت معدن گزارش داد که دو ساختمان در تاسیسات وینستون در راکدیل در ماه دسامبر آسیب دیدند زیرا تگزاس روزهایی را با دمای زیر صفر تجربه کرد.

Riot گزارش می دهد که 17K معدنچیان به دلیل آب و هوای تگزاس آفلاین هستند


شرکت استخراج ارز دیجیتال Riot Platforms – که قبلاً Riot Blockchain بود – گزارش داد که 17040 دکل مستقر در عملیات آن در تگزاس به دلیل “هوای شدید زمستانی” در این ایالت آفلاین هستند.

طبق اعلامیه 6 فوریه، Riot گزارش شده است دو ساختمان در تاسیسات وینستون در راکدیل، تگزاس در دسامبر 2022 آسیب دیدند زیرا این ایالت روزهای زیر صفر درجه حرارت را تجربه کرد. از 22 دسامبر تا 25 دسامبر، دما در بسیاری از مناطق تگزاس – و ایالات متحده – به زیر صفر رسید.

جیسون لس، مدیرعامل Riot گفت: «برخی از بخش‌های لوله‌کشی ساختمان‌های F و G در طوفان‌های شدید زمستانی در تگزاس در اواخر دسامبر آسیب دیدند. “در نتیجه این آسیب، هدف قبلی ما برای رسیدن به 12.5 اعلام شده است [exahashes per second] انتظار می رود ظرفیت کل نرخ هش در سه ماهه اول 2023 به تعویق بیفتد.

لس گفت که آسیب ها در ابتدا ظرفیت نرخ هش تاسیسات را 2.5 EH/s کاهش داد و شرکت بعداً توانست 0.6 EH / ثانیه را پس از تعمیرات برگشت کند. طبق گزارش Riot، تا 31 ژانویه، زمانی که این شرکت گزارش تولید 740 بیت کوین را گزارش کرد، 82656 ریگ با ظرفیت هش ریت 9.3 EH/s در حال کار بودند.بیت کوین) – ارزش تقریباً 17 میلیون دلار در زمان انتشار.

اگرچه بسیاری از مناطق ایالات متحده در ماه دسامبر در بحبوحه سفرهای تعطیلات افت شدید دما را تجربه کردند، شهرهای بزرگ تگزاس از جمله دالاس و آستین نیز در اوایل فوریه دچار طوفان یخی بزرگی شدند. هزاران نفر از ساکنان بدون برق بودند و بسیاری از شاخه ها و اندام درختان از وزن یخ انباشته شکسته شدند، خطوط برق و خودروها آسیب دیدند و جاده ها را مسدود کردند.

مشخص نیست که آیا معدنچیان Riot به طور مشابه تحت تأثیر این طوفان قرار گرفته اند یا خیر. با این حال، این شرکت فعالیت های خود را به دلیل تقاضا در شبکه انرژی تگزاس در طول فریز اخیر گزارش نداد.

Riot همچنین گزارش داد که 700 بیت کوین به قیمت 13.7 میلیون دلار در ژانویه فروخته است و این شرکت تا 31 ژانویه دارای 6978 بیت کوین بوده است. این شرکت معدن گزارش داد. فروش سکه به دنبال گرمای شدید در ایالت Lone Star در ژوئیه 2022.

مربوط: ماینرهای کریپتو در تگزاس، به دلیل موج گرمای شدید در ایالت، فعالیت خود را تعطیل کردند

در جولای 2022، Riot این را گفت برای حرکت برنامه ریزی کرد بسیاری از دکل های معدنی آن از تاسیسات نیویورک تا تگزاس در تلاش برای کاهش هزینه های عملیاتی شرکت. سهام Riot با 2.3 درصد کاهش به 6.68 دلار در نزدک بسته شد.

Cointelegraph با Riot Platforms تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر