ریپل، ارائه‌دهنده بلاک چین سازمانی مستقر در سانفرانسیسکو، 
همکاری با جمهوری پالائو، کشوری استوایی در غرب اقیانوس آرام که از تقریباً 340 جزیره کاملاً خوشه‌بندی شده تشکیل شده، اعلام کرده است.


در ابتدا، این شرکت بر روی توسعه پرداخت های فرامرزی در کشور کار خواهد کرد. 
به گفته رئیس جمهور Surangel Whipps، جونیور، همچنین در مسیر کمک به پالائو برای راه اندازی اولین استیبل کوین با پشتوانه دولتی – با حمایت دلار آمریکا – است که می تواند به عنوان پول ملی کشور عمل کند:

مرحله اول این مشارکت بر استراتژی پرداخت های فرامرزی و بررسی گزینه هایی برای ایجاد یک ارز دیجیتال ملی متمرکز خواهد بود که دسترسی مالی بیشتری را برای شهروندان پالائو فراهم می کند.
پالائو به دلیل سرعت و کارایی XRP Ledger و همچنین سابقه گسترده این شرکت در توسعه راه حل های مبتنی بر بلاک چین برای پرداخت، تصمیم گرفت با ریپل شریک شود. 
مربوط
مایک نووگراتز مدعی است که دعوای SEC ریپل بر قیمت XRP تأثیری نداشته است

 همانطور 
که U.Today گزارش داد ، ریپل همچنین در اواخر سپتامبر قراردادی را با بانک مرکزی بوتان امضا کرد تا به توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور کمک کند.


براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل این کشور اخیراً فاش کرد که این کشور قصد دارد 
250 کارمند دیگر را در سراسر جهان 
استخدام کند.


در اوایل ماه جاری، این شرکت که در یک نبرد حقوقی بد با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گرفتار شده است، همچنین چارچوب قانونی را برای ارزهای دیجیتال معرفی کرد که می تواند در ایالات متحده اعمال شود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع