به نظر می رسد Robinhood فقط در فکر فهرست SHIB است زیرا این سکه را در نظرسنجی اخیر مشتریان خود قرار داده است

Robinhood SHIB را به بررسی آنها برای مطالعه ترجیحات رمزنگاری مشتریان می افزاید

با توجه به توییت اخیر یک حساب برجسته SHIB در توییتر ،ShibalnuNews ، برنامه Robinhood ممکن است در حال بررسی افزودن پول الگوی رفتاری “قاتل Dogecoin” به لیست دارایی های تجاری باشد.

اگر کاربران SHIB را دوست دارند ، Robinhood در حال مطالعه است

کاربر توییتر اسکرین شاتی از یک نظرسنجی را که برای آنها ایمیل شده بود به اشتراک گذاشت. ShibalnuNews معتقد است ، Robinhood به وضوح در حال انجام تحقیقات بازار در مورد ترجیحات مشتریان خود در مورد رمزنگاری است.

این نظرسنجی از کاربران می پرسد که آیا کاربران طی سه ماه گذشته هر کدام از رمزنگاری های موجود در لیست را خریداری کرده اند یا خیر. این لیست شامل Cardano ، XRP و همچنین crypto meme DOGE و Shiba Inu (SHIB) است.

اخبار فوری: Robinhood این نظرسنجی را برای انتخاب کاربران پلتفرم خود ایمیل می کند.

آنها #SHIB را به عنوان یکی از پاسخ های انتخاب انتخاب کرده اند!

به وضوح تحقیقات بازار را در مورد آنچه مصرف کنندگان آنها می خواهند انجام می دهند. pic.twitter.com/ovBNV2p0Wl– اخبار شیبا اینو (ShibalnuNews) 

22 اکتبر 2021

جامعه انتظار دارد Robinhood به زودی پشتیبانی از معاملات SHIB را افزایش دهد ، با این امید که این امر قیمت SHIB را حداقل به 0.01 دلار برساند.

در اوایل این هفته ، U.Today گزارش داد که سکه میم توسط رقیب Robinhood – Public فهرست شده است. قبل از آن ، SHIB توسط ZebPay (قدیمی ترین صرافی رمزنگاری در هند) و BtcTurk (بزرگترین و قدیمی ترین صرافی دیجیتال در ترکیه) اضافه شد.مربوطایلان ماسک- بیت کوین 69،000 دلاری ارسال شده به ارزش 28،000 دلار در WETH توسط نویسنده

نامزد سنای آمریکا به ارتش SHIB ملحق شد

همانطور که U.Today روز جمعه گزارش داد ، شانون بری ، نامزد سنای آمریکا در سال 2022 ، به ارتش شیبا اینو پیوست.

او در توییتر اعلام کرد که وقتی SHIB به سطح 0.00003 دلار بازگردد ، ممکن است به زودی پس از آن به بالاترین سطح جدید برسد .

قله تاریخی قبلی که امسال توسط سکه میم وارد شد 0.0000388 دلار در 10 می بود. در زمان نگارش این مقاله ، طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap ، SHIB در حال تغییر قیمت در 0.00002801 دلار است.

در همین حال ، درخواست در Change.org با هدف Robinhood برای قرار دادن آن در فهرست Shiba Inu از 285،000 طرفدار که آن را امضا کرده اند فراتر رفته است.

با این حال ، در مصاحبه ای اخیر ، مدیرعامل Robinhood ولادیمیر تنف این شایعه را تایید نکرد که این شرکت به زودی در SHIB قرار می گیرد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع