• Katana، Ronin DEX، اکنون فعال است.
  • قیمت‌های Axie Infinity (AXS) و Smooth Love Potion (SLP) شروع به افزایش کردند.
  • کاربران می توانند نقدینگی را واریز کنند و توکن ها را مبادله کنند.

تیم Axie Infinity اخیراً اعلام کرد که Katana، Ronin DEX اکنون زنده است. Katana یکی از موردانتظارترین صرافی‌های غیرمتمرکز است و با انتشار آن، قیمت‌های Axie Infinity (AXS) و Smooth Love Potion (SLP) بلافاصله افزایش یافت.

در حال حاضر، کاربران می توانند نقدینگی را واریز کنند و توکن ها را مبادله کنند. طبق این اطلاعیه، “جوایز RON برای استخرهای AXS/ETH و SLP/ETH در اواخر این هفته فعال خواهد شد.”

امروز ما یک قدم به آینده ای مرفه تر برای ملت خود نزدیکتر می شویم

کاتانا، رونین دکس، زنده است!

اکنون می توانید نقدینگی را واریز کنید و توکن ها را مبادله کنید. پاداش‌های RON برای استخرهای AXS/ETH و SLP/ETH در اواخر این هفته فعال می‌شوند.

Ronin DEX به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی بین دارایی های موجود در اکوسیستم Axie Infinity مبادله کنند. در حال حاضر، این دارایی ها عبارتند از AXS، SLP، USDC، و WETH. این تیم همچنین از کاربران دعوت کرد تا نقدینگی ارائه دهند و توکن‌های RON و درصدی از کارمزد معاملات را به دست آورند.

تیم Axie Infinity معتقد است که DEX پیشرفت های زیادی در اکوسیستم خود ایجاد خواهد کرد. به گفته آنها، استفاده از محصولات آنها مانند Axie را آسان تر و ارزان تر می کند. جدای از آن، این حرکت با تبدیل شدن به بزرگترین صرافی برای دارایی های آنها ، وابستگی به سایر پلتفرم های صرافی را کاهش می دهد .

در نهایت، هدف اصلی DEX افزایش نقدینگی برای دارایی های معامله شده در اکوسیستم آنها است.

چند دقیقه پس از انتشار Katana، قیمت‌های AXS و SLP افزایش یافت زیرا کاربران شروع به خرید و تامین نقدینگی برای Ronin DEX کردند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع