Savage ، اولین بازار NFT بدون کربن در جهان برای محتوای دیجیتال، آماده راه‌اندازی اولین IDO خود از طریق FantomStarter و OccamRazer است.
Savage یکی از اولین بازارهای NFT جامعه محور و سازگار با محیط زیست است که بر محتوای دیجیتالی ویدئویی و عکاسی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای هالیوود تمرکز دارد.
پلت فرم Savage
این بازار توسط تیمی متشکل از کارشناسان و مشاوران با تجربه صنعت بلاک چین و ارزهای دیجیتال با پیشینه ای از بزرگترین شرکت های جهان از جمله نشنال جئوگرافیک، تسلا، آمازون، مایکروسافت و سامسونگ تاسیس شد. 
این پروژه توسط نهادهای برنده جایزه مانند گروه دانشکده حمایت می شود.
بازار NFT Savage مشتاقانه منتظر است تا با پیاده‌سازی فناوری بلاک چین، صنعت فیلم‌برداری سهام را متحول کند که تأثیر مخربی برای بیش از هفت میلیارد خالق بالقوه ایجاد می‌کند که می‌توانند به راحتی از محتوای دیجیتال خود کسب درآمد کنند.
این پروژه توسط متخصصان صنعت مانند لوک نویمان مدیریت می شود که به عنوان مدیران محتوا برای شرکت های بزرگی مانند آمازون، سامسونگ، TCL و دیگران کار کرده اند. 
Ben Weintraub، مدیر مالی شرکت، با برندهایی مانند Panasonic، Adobe و Universal کار کرده است. 
با تجربه او، این پروژه می تواند شکاف بین خلاقیت و امور مالی را کاهش دهد.
فروش توکن SAVG
توکن بومی پلتفرم Savage برای عملیات NFT خنثی از کربن که شامل برش و خرید توکن‌ها می‌شود، استفاده می‌شود. 
سرمایه‌گذارانی که مایلند در اسرع وقت به پلتفرم Savage بپیوندند و پذیرنده‌های اولیه شوند، می‌توانند با خرید توکن‌های SAVG از طریق IDO این کار را انجام دهند. 
OccamRazer و FantomStarter دو شریکی هستند که Savage قرار است برای راه اندازی استفاده شود. 
عرضه توکن SAVG در 15 دسامبر 2021 از طریق پلتفرم های OccamRAzer و FantomStarter IDO انجام می شود و برای همه سرمایه گذاران واجد شرایط در دسترس خواهد بود.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع