راه اندازی طولانی مدت صندوق مورد معامله بیت کوین سرانجام می تواند روز دوشنبه وارد شود.

SEC به احتمال زیاد هفته آینده به ETF بیت کوین اجازه معامله می دهد: گزارش ها

بر اساس منابع گزارش شده توسط غول رسانه ای بلومبرگ ، انتظار طولانی مدت برای صندوق قابل معامله بیت کوین ( BTC ) (ETF) به زودی به پایان می رسد.

بلومبرگ با استناد به “افراد آشنا با این موضوع” گزارش داده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای تصویب اولین ETF های آتی بیت کوین در کشور آماده است.

منابع ناشناس گفتند :”به احتمال زیاد نهاد نظارتی از شروع تجارت هفته آینده محصولات جلوگیری می کند.”

یک محصول آتی به احتمال زیاد اولین محصول مورد تأیید است زیرا توسط تنظیم کننده ها با استقبال بیشتری روبرو شده است. معاملات آتی توسط بورس تجاری شیکاگو (CME) اداره می شود و سرمایه گذاران را ملزم می کند که برای مبادله آنها نقدینگی را به حاشیه برسانند.

اریک بالچوناس ، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ ، مطمئن است که ETF استراتژی بیت کوین ProShares می تواند اولین مورد باشد زیرا مهلت تصمیم گیری روز دوشنبه 18 اکتبر است. ETF استراتژی بیت کوین Invesco ممکن است روز بعد به تصویب برسد و هرگونه تأخیر دیگر توسط SEC انجام شود.

این تحلیلگر در توئیت خود در روز جمعه گفت: “تقریباً خیلی کار انجام شده است. انتظار می رود هفته آینده راه اندازی شود “، قبل از افزودن” شانس در حال حاضر بیش از 90 IM IMO “.

فقط در: ETF های آتی بیت کوین اعلام کردند که در SEC با هیچ گونه مخالفتی روبرو نخواهند شد ، به غیر از این ، من همین را می شنوم). معامله بسیار انجام شده انتظار می رود هفته آینده راه اندازی شود. خوب داستان در اواخر شب از kgreifeld VildanaHajric benbain pic.twitter.com/axT6ME4MeI– اریک بالچوناس (EricBalchunas) 

15 اکتبر 2021

رئیس SEC ، گری جنسلر ، از صندوق های مبتنی بر قراردادهای آتی بیت کوین معامله شده در CME که مطابق قانون دهه 1940 ثبت شده است ، حمایت می کند و بر پتانسیل تصویب طولانی مدت وزن بیشتری می افزاید.

مدیرعامل Volt Equity معتقد است :  Gary Gensler ، رئیس SEC در واقع طرفدار بیت کوین است

روز پنجشنبه ، Cointelegraph گزارش داد که Ark Invest  با 21Shares همکاری کرده است تا برای ETF که معاملات آتی بیت کوین را تشکیل می دهد ، همکاری کند ، که نشان می دهد آنها نیز اطمینان دارند که تأیید محصول نزدیک است.

مهلت درخواست ETF از VanEck و Valkyrie نیز در 25 اکتبر در حال نزدیک شدن است ، بنابراین ممکن است تعدادی از آنها در چند هفته آینده به صرافی ها برسند.

دوشنبه می تواند یک روز بزرگ برای قیمت بیت کوین باشد ، زیرا بازارها در انتظار این رویداد برجسته رشد کرده اند. به گفته CoinGecko ، در زمان نگارش این مقاله ، BTC پیش از اندکی عقب نشینی به  59،600 دلار رسیده بود .

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع