SEC نمی تواند Changpeng Zhao مدیر عامل Binance را پیدا کند، از دادگاه درخواست “خدمات جایگزین” می کند

شایعه شده است که مدیر عامل بایننس در دبی حضور دارد، اما بدون هیچ پایگاه عملیاتی شناخته شده ای، SEC اجازه می خواهد که از طرف او به وکلای او خدمت کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دنبال «خدمات جایگزین» از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در واشنگتن دی سی است تا یک احضاریه قانونی برای Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال Binance صادر کند.

ژائو و بایننس اخیراً توسط SEC شکایت کردند در مورد عملیات اوراق بهادار ثبت نشده ادعایی.

مربوط: SEC از Coinbase به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده شکایت کرد

در یک سند پرونده ثبت شد با دادگاه منطقه در 7 ژوئن، SEC خدمات جایگزین را درخواست کرد. این موضع آشکار خود را توضیح می دهد که خدمات معمولی (که مستلزم حضور و امضای شخصی است) ممکن است در این مورد دشوار باشد:

«بایننس و ژائو افراد و نهاد خارجی معمولی نیستند، زیرا به طور گسترده به دلیل مخالفت با فرضیه یک دفتر مرکزی یا محل سکونت، چه رسد به شناسایی آن شهرت دارند، و ژائو معروف است که از افشای محل اختفای خود محافظت می کند.»

علی‌رغم سختی ظاهراً در خدمت به ژائو، مدیرعامل این کار را انجام می‌دهد احتمال دارد از نظر قانونی ملزم به حضور در دادگاه صرفاً برای پاسخ به احضاریه نباشد. با این حال، دادگاه ها به طور معمول نیاز به انجام برخی از خدمات دارند، حتی اگر متهم ملزم به حضور نباشد.

SEC همچنین از دادگاه می‌خواهد که به Zhao و Binance دستور دهد تا فوراً یک “حسابداری قسم خورده” ارائه دهند – که اساساً یک افشای قانونی اطلاعات مالی است.

طبق این شکایت، SEC قادر به تشخیص وسعت کامل دارایی های متهمان، محل دقیق پول سرمایه گذار، یا وضعیت یا مکان سایر دارایی هایی که ممکن است برای برآورده کردن یک حکم پولی علیه متهمان استفاده شود، نبوده است.

مجدداً، SEC نگرانی های لجستیکی را به عنوان عوامل کاهش دهنده ذکر می کند. در بایگانی آمده است که درخواست برای حسابداری قسم خورده ناشی از “ناتوانی BAM Trading در ارائه اطلاعات دقیق” در مورد محل اختفای ژائو یا “محل شرکت در خارج از کشور” است.

BAM Trading سازمانی است که با همکاری Binance بر Binance.US نظارت می‌کند، مجموعه‌ای که به این شرکت اجازه می‌دهد تا عملیات ایالات متحده و سایر عملیات خود را از یکدیگر جدا نگه دارد.

مکان ژائو در زمان انتشار ناشناخته است. او یک شهروند کانادایی متولد چین است که گزارش شده است در سال 2021 یک خانه در دبی خرید. با توجه به دیوی مستجب، سخنگوی بایننس، از 28 مارس 2023، مدیرعامل وقت خود را بین دبی و فرانسه تقسیم می کند.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
اکانت پرمیوم تریدینگ ویو ارزان

لینک منبع خبر

سوال یا نظرت رو اینجا بنویس