طبق گفته این صرافی ، قصد دارد 16 کارت از بازی مبتنی بر بلاک چین Spells of Genesis را برای فروش قبل از سال 2022 حفظ کند و 16 باقی مانده را به DAO خود بدهد.

ShapeShift امیدوار است که "کمیاب ترین و تاریخی ترین" NFT ها را با 80 درصد عرضه کارت های تجاری بسوزاند

ShapeShift صرافی ارزهای رمزپایه غیر حضوری صدها “کارت” قابل جمع آوری را از بازی موبایل Spells of Genesis مبتنی بر بلاک چین سوزانده است. تیم گفت که کارتهای باقی مانده در اختیار او تحت کنترل سازمان مستقل غیر متمرکز جدید خود یا DAO قرار می گیرد و طی دو سال آینده قفل قفل های آن محدود می شود. 

بر اساس داده های روی زنجیره ، احزاب از جمله ShapeShift حداقل 817 کارت دیجیتالی با عنوان “ShapeShift the Wanderer” را که در ژوئن 2015 ساخته شده بود ، سوزانده اند . این اخبار پس از اعلام 12 اکتبر که مبادله قصد تخریب 649 کارت را داشت ،  سوزانده است . کسانی که در گردش هستند “در میان نادرترین کارت های [Spells of Genesis] موجود و در میان قدیمی ترین NFT های موجود”. به نظر می رسد که احزاب دیگر در گذشته نیز 168 کارت دیگر را سوزانده اند و کمتر از 200 کارت روی زنجیره توزیع شده است.

ShapeShift گفت: “اینها برخی از اولین NFT ها (حدود 2015) هستند که توسط Spells of Genesis ساخته شده و به عنوان بخشی از مشارکت ما در حمایت از توسعه بازی های مبتنی بر بلاک چین ، به ShapeShift داده شده است.””اینها می توانند نادرترین و تاریخی ترین NFT های تاریخ باشند.”

در مجموع ، به نظر می رسد در حال حاضر فقط 183 نسخه از دارایی ، که به آن SHAPESHIFTCD نیز گفته می شود ، در گردش است. بسیاری از این کارتها بیش از حد تصور می شوند که تعداد واقعی کارتهای باقیمانده ناشناخته است.

با توجه به مبادله ، قصد دارد 32 کارت را از بلاک چین Counterparty به بلاک چین اتریوم با استفاده از پل Emblem Vault منتقل کند-سرویسی که به کاربران رمزنگاری اجازه می دهد تا توکن های Counterparty را به عنوان دارایی های ERC-721 بپیچند و آنها را با استفاده از Polygon و Ethereum از طریق سیستم عامل ها مبادله کنند. مانند OpenSea.

ShapeShift اظهار داشت که آنها 16 کارت را برای فروش قبل از سال 2022 ، قبل از واگذاری 16 کارت نهایی به خزانه DAO ، حفظ خواهند کرد. DAO این کارت های باقی مانده را به صورت مرحله ای طی دو سال آینده باز می کند ، اگرچه دارندگان توکن FOX باید در مورد فروش NFT یا HODL رای دهند.

این مبادله می گوید: “آیا DAO این NFT ها را برای ETH بفروشد ، آنها را در دراز مدت نگه دارد یا ترکیبی از آنها به یک دارایی ارزشمند و مهم در خزانه ShapeShift DAO تبدیل شود.” “به احتمال زیاد NFT ها ارزشمند نیستند و به یک دارایی غیر مفید تبدیل نمی شوند ، اما حتی در این صورت هیچ آسیبی به DAO وارد نمی شود.”

به نظر می رسد این حرکت تلاشی برای جلب علاقه بیشتر به کارت های کلکسیونی رمزنگاری شده است ، که قبل از CryptoPunks و سایر پیشنهادات عمده NFT است . شعبان شعام ، پیشگام بلاک چین و مدیرعامل شرکت نرم افزاری EverdreamSoft ، اخیراً به Cointelegraph گفت که  بدست آوردن کارت های Spells of Genesis به دلیل موقعیت مکانی آنها در بلاک چین Counterparty “بسیار آسان نیست”. با این حال ، پل Emblem Vault راهی برای مبادله توکن ها در Ethereum در اختیار کاربران قرار داده است ، که منجر به جنب و جوش جدیدی در فعالیت های تجاری برای دارایی هایی شد که زمانی فراموش شده بودند.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکرشده بوده ومسئولیت آن با تریگوویو نمی باشد”

منبع