نظرات فدرال رزرو ممکن است باعث کاهش قیمت بیت کوین شده باشد، اما SHIB، RGT و AMPL با ارسال سودهای دو رقمی، صحبت های کاهشی را نادیده گرفتند.

نوسانات پس از ترس فزاینده از نوع جدید Omicron Covid-19 و اعتراف فدرال رزرو مبنی بر اینکه تعدیل زودتر از حد انتظار در برنامه خرید اوراق قرضه آن همچنان بر بازارهای سهام جهانی تأثیر می گذارد، برای دومین روز سر زشت خود را بالا برد. 
به نظر می‌رسد که تأثیر این نگرانی‌ها بر قیمت بیت‌کوین تأثیر گذاشته است و امروز صبح دارایی دیجیتال از بالاترین سطح روزانه خود در ۵۹۱۷۵ دلار عقب‌نشینی کرد و به ۵۵۸۷۵ دلار رسید.
این همه خبر بدی برای دارندگان کریپتو نیست، با این حال، چندین آلتکوین در 24 ساعت گذشته سود قابل توجهی به دست آورده اند.
7 سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت 24 ساعته. 
منبع: 
Cointelegraph Markets Pro
داده‌های 
Cointelegraph Markets Pro و 
TradingView نشان می‌دهد که بیشترین سود در 24 ساعت گذشته Shiba Inu (SHIB)، Rari Governance Token (RGT) و Ampleforth (AMPL) بوده‌اند.
شیبا اینو برنامه بازی و Metaverse را فاش کرد
Shiba Inu یک میم کوین است که در شبکه اتریوم ( 
ETH ) کار می‌کند و در طول سال 2021 با استقبال از روندهای نوظهور مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) محبوبیت خود را افزایش داده است.
داده های VORTECS™ از 
Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای SHIB در 29 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.
امتیاز VORTECS™، انحصاری Cointelegraph، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.
امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت SHIB. 
منبع: 
Cointelegraph Markets Pro
همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، در حالی که امتیاز VORTECS™ برای SHIB در هفته گذشته نسبتاً ثابت باقی مانده است، سیستم هشدار NewsQuakes™ از Cointelegraph Markets Pro سه به روز رسانی را حدود 15 ساعت قبل از افزایش 42 درصدی قیمت در روز بعد منتشر کرد.
افزایش قیمت SHIB پس از توکن لیست شده در صرافی Kraken و اخباری مبنی بر همکاری Shiba Inu با ویلیام ولک، معاون سابق فناوری در Activision، برای ایجاد بازی‌هایی برای اکوسیستم پروژه و نفوذ به Metaverse رخ می‌دهد.
مرتبط: با اعلام کراکن لیست SHIB، شیبا اینو تنها در 2 روز بیش از 30 درصد افزایش یافت.
سرمایه راری 1.5 میلیارد دلار ارزش دارد
توکن Rari Governance توکن بومی Rari Capital است، یک مشاور غیرقانونی DeFi Robo که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به طور مستقل از دارایی‌های رمزنگاری خود سود کسب کنند.
داده های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای RGT در 25 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.
امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت RARI. 
منبع: 
Cointelegraph Markets Pro
همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای RGT به منطقه سبز افزایش یافت و در 25 نوامبر به بالاترین سطح 77 رسید، حدود 78 ساعت قبل از اینکه قیمت طی دو روز آینده 51.5 درصد افزایش یابد.
این رالی در RGT زمانی اتفاق افتاد که ارزش کل پروتکل از 1.5 میلیارد دلار گذشت و یک کمپین جدید استخراج سپر با Nexus Mutual (NXM) راه‌اندازی کرد که در آن سهامداران NXM می‌توانند برای فعالیت‌های سهامداری خود RGT کسب کنند.
Ampleforth یک لفاف اضافه می کند
Ampleforth یک پروژه rebase میزبانی شده در شبکه اتریوم است که از یک عرضه در گردش با تنظیم الگوریتمی استفاده می کند که هدف آن پول پایه برای یک اقتصاد غیرمتمرکز است که می تواند از قیمت سایر ارزهای دیجیتال جدا بماند.
داده‌های 
Cointelegraph Markets Pro و 
TradingView نشان می‌دهند که پس از رسیدن به کمترین قیمت 0.75 دلار در 22 نوامبر، قیمت AMPL با 87.5 درصد افزایش به 1.41 دلار در 30 نوامبر رسیده است.
نمودار AMPL/USDT 4 ساعته. 
منبع: TradingView

به نظر می رسد که این رالی به انتشار wAMPL، یک نسخه پیچیده از AMPL که تغییر پایه نمی دهد و می تواند آسان تر در سراسر اکوسیستم DeFi استفاده شود، مرتبط است.
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 2.613 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 41.1 درصد است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع